У Вознесенська з’явився шанс приєднати до себе Новогригорівську сільську раду без проведення виборів міського голови та депутатів міської ради…

 

Законопроект, що дозволяє громадам приєднуватися до міст обласного значення, прийнято за основу

16 листопада Верховна Рада за основу прийняла важливий для формування спроможних громад в Україні законопроект №6466 «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст обласного значення».

screenshot_2

Цей законопроект має розблокувати процес формування спроможних територіальних громад навколо міст обласного значення. Він прирівнює територіальні громади міст обласного значення до спроможних об’єднаних територіальних громад та запроваджує механізм добровільного приєднання громад до цих міст.

Законопроект є суто технічним, бо виправляє помилку, допущену під час прийняття закону про добровільне приєднання громад, з якого випала норма, що дозволяла приєднуватися громадам до міст обласного значення за спрощеною процедурою. Ця процедура, у тому числі, передбачає проведення виборів місцевих депутатів лише у громадах, що приєднуються.

Нагадаємо, ще у червні Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендував Парламенту прийняти законопроект № 6466 одразу за основу та в цілому.

Більше про добровільне приєднання громад читайте ТУТ

Перелік усіх законопроектів, необхідних для прискорення децентралізації, єТУТ

 

http://decentralization.gov.ua/news/7594

 

 

3 комментарии

  1. РЕКРУТ

    Новогригорьевка уже передумала

  2. Татьяна

    Она, что официально отозвала свои документы?

  3. Сергій

    Та це ж мрія наших можновладців, включно з Луковим — щоб без виборів

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*