У прокуратурі запроваджено прийом громадян в онлайн-режимі

Як вже повідомлялось, у регіональній прокуратурі оновлено приміщення приймальні громадян та запроваджено зміни в організації прийому громадян, які сприятимуть покращенню якості їх прийому, компетентному розгляду звернень та реальному поновленню порушених прав.

_dsc0026-1

А відтепер, задля зручності громадян та у зв’язку з тим, що  окремі райони місцевих прокуратур територіально віддалені, є можливість здійснювати особистий прийом громадян керівництвом прокуратури області в режимі онлайн-прийому.  Громадянам лише необхідно прибути до місцевих прокуратур регіону.

Загалом, упродовж 2017 року  під час особистих прийомів в органах прокуратури, прийнято понад 3 тисяч громадян. Тільки  з початку 2018 року до працівників органів прокуратури області на особистий прийом звернулося близько 500 громадян.

Звертаємо увагу, що графік та порядок прийому громадян керівництвом прокуратури області, у тому числі за місцем їх проживання та в місцях відбування покарань, розмішено на сайті прокуратури області за посиланням:

https://myk.gp.gov.ua/ua/timetable.html

https://myk.gp.gov.ua/ua/subordinate_offices_.html

Інформацію щодо особистого прийому також можна отримати за контактними телефонами прокуратури області (0512) 47-25-57 або  (0512) 47-09-11.

Письмове звернення направляється поштою на адресу прокуратури області: 54030, м. Миколаїв, вул. Спаська, 28, або передається до прокуратури області особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Крім того громадянин може залишити звернення у зручний для нього час та день у скриньці «Для скарг і заяв», яка встановлена у прокуратурі області на першому поверсі.

Окрім іншого, громадяни можуть подати усне звернення на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку за телефонами «гарячої лінії» прокуратури області (0512) 47-25-57 або (0512) 47-09-11.

Письмове звернення також може бути надіслане до прокуратури області з використанням мережі Інтернет на електронну скриньку zvern@myk.gp.gov.ua, яка створена для роботи з електронними зверненнями.

Одночасно повідомляємо про поштові та електронні адреси, номери телефонів «гарячої лінії» місцевих прокуратур, за якими можна звернутися з письмовими та  усними зверненнями:

Вознесенська місцева прокуратура 
56501, Миколаївська область, м. Вознесенськ, провулок Костенка, 2,
тел. (05134) 4-24-10,
E-mail: voznes@myk.gp.gov.ua

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

https://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=223690

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*