Планується встановити у дитячих садках Вознесенська вартість харчування дітей від 20 до 24 грн.

Рішення планується прийняти 21.12.2017р.

harchuvannya-u-ditsadkah

УКРАЇНА
ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

Від    грудня 2017 року № ____

м. Вознесенськ

 

Про вартість харчування дітей

у комунальних закладах дошкільної освіти

у 2018 році

 

З метою забезпечення дітей у комунальних закладах дошкільної освіти збалансованим харчуванням, відповідно до частини п’ятої татті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», абзацу четвертого пункту 1, абзацу другого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 р. № 1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», пунктів 2.1. – 2.6. Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних, інтернатних навчальних закладах», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 р. №667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 32, частиною першою статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Вознесенської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Установити на 2018 рік вартість харчування однієї дитини:

1) у віковій групі від 1 до 3 років у комунальних закладах дошкільної освіти   № 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16 — 20 грн 00 коп.;

2) у віковій групі від 3 до 6 (7) років у комунальних закладах дошкільної освіти   № 1, 2, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16 — 24 грн 00 коп.

2.Установити, що:

1) розмір плати для батьків або осіб, які їх замінюють, за харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти становить 75 % вартості харчування однієї дитини на день;

2) розмір плати зменшується на 50 % для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей та для батьків дітей, потерпілих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

3) не справляється плата за харчування у комунальних закладах дошкільної освіти   з батьків або осіб, які їх замінюють, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

  1. Утримання дітей в закладах дошкільної освіти м.Вознесенська, які проживають в інших об’єднаних територіальних громадах, здійснюється за умови передачі міжбюджетних трансфертів до бюджету міста Вознесенська.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Путія Ю.В.

 

Міський голова                                                                                  В.Д.Луков

2 комментарии

  1. Васыль

    Господа іноватори і любітєлі всего подимать (тариф на каналью і воду, мусор, СОБІ ЗАРПЛАТУ, проїзд у маршруткі, вартість детского харчування і т.д) може хвате? Коли ви нажретесь вже? А? Коли?

  2. БЫВАЛЫЙ

    Будуть жрати до тих пір поки їх не порозганяють. Луков добре розуміє,що це останній термін його перебування мером , тому так вирішуються питання.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*