ТРАДИЦІЙНЕ КАРАТЕ. 21-Й КУБОК МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

25 листопада у місті Южноукраїнськ відбувся Фінал Кубку Миколаївської області з традиційного карате 2017 року. Змагання зібрали спортсменів з усіх міст Миколаївської області в яких практикується цей вид спорту: Вознесенськ — клуб «Дай-Цзі», Миколаїв — клуб «Майстер», Южноукраїнськ — міський клуб традиційного карате.

24174401_926983460811011_1691460437930800868_n24129507_926983464144344_6691008963123438953_n
Вже вдруге змагання проходили на базі Дитячо-Юнацької Спортивної Школи міста Южноукраїнськ. Приміщення цієї школи доволі добре пристосовані для їх проведення. І взагалі, змагання були добре організовані і пройшли на високому рівні.
За підсумками змагань наша команда посіла друге загальнокомандне місце. Ми вибороли багато медалей. Дворазовими Володарями Кубка області в своїх вікових категоріях стали: Кочуг Катерина і Маток Артем.
Призові місця на Кубку області також здобули: Горшньов Вадим, Кішинський Артем, Кочуг Вікторія, Євтушенко Максим, Євтушенко Олександра, Кубицька Юлія, Крахмаленко Олег, Цабенко Олександр, Жуков Нікіта.
Окремо хочеться відзначити наших спортсменів:
Крахмаленко Олега, у якого в цей день був День Народження. Однак це не завадило йому приїхати на турнір і завоювати три нагороди цих змагань;
І Жукова Нікіту, який вперше потрапив на змагання з традиційного карате. Незважаючи на сильне хвилювання, Нікіта виступив дуже гідно, завоювавши в результаті третє місце в розділі Ката у віковій категорії 10-11 років.
Такі змагання завдають сильного емоційного струсу і дозволяють спортсменам краще оцінювати свої можливості і ті цілі, яких вони бажають досягти.
Віктор Фадєєв.
На фото 1: Вознесенці — Чемпіони та призери Кубку Миколаївської області з традиційного карате.
На фото 2: Призери Кубку Миколаївської області з традиційного карате Олександра та Максим Євтушенко.