ТОВ «Вознесенський центральний ринок»

З метою налагодження співпраці та партнерських стосунків з новоствореними підприємствами, фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Вознесенського МРЦЗ наприкінці жовтня 2016 року провели зустріч з керівником одного з таких підприємств Кострикіною Галиною Василівною, яка очолює товариство з обмеженою відповідальністю «Вознесенський центральний ринок». В ході зустрічі фахівці презентували соціальні послуги Державної служби зайнятості, зупинившись на перевагах співпраці в напрямку працевлаштування громадян. Серед усіх презентованих послуг, найбільшої уваги приділялось фінансовій підтримці з боку держави, зокрема на можливість отримання компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при створенні нових робочих місць для працевлаштування безробітних та компенсації витрат на оплату праці при працевлаштуванні безробітних, з числа внутрішньо переміщених осіб.

images

Галина Василівна, в свою чергу, повідомила про потребу у працівниках різних професій, зазначивши що пріоритетом для неї є підбір досвідченого персоналу з достатнім професійним досвідом. Тож завданням для фахівців стало підібрати осіб, з числа шукачів роботи, відповідно до вимог роботодавця. У зв’язку з чим, Вознесенським МРЦЗ було організовано ярмарку вакансій, під час проведення якої керівник підприємства мала можливість презентувати ТОВ «Вознесенський центральний ринок», довести до уваги слухачів вимоги до вакансій, розмір оплати та умов праці, оскільки працівники повинні дотримуватись вимог законодавства, у тому числі Закону України «Про захист прав споживачів», Ветеринарно-санітарних Правил для ринків, Правил продажу продовольчих товарів та непродовольчих товарів, Правил роботи дрібно-роздрібної торговельної мережі, Правил користування засобами вимірювальної техніки в сфері торгівлі, Правил громадського харчування й надання послуг.

Результатом тісної співпраці в напрямку підбору персоналу стало працевлаштування 13 працівників, серед яких 12 безробітних, які належать до соціально вразливих верств населення були працевлаштовані з наданням роботодавцю компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

http://voznesensk.org/material/5438

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*