ТОВ «ГРВ ГРУП – Вознесенський елеватор» звернулося до міської ради з клопотанням щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

elevator-ikonka

9 лютого під головуванням міського голови Віталія Лукова відбулася робоча нарада щодо затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення, яка перебуває в оренді та внесення змін до договору оренди землі № 144/17 від 13 червня 2017 року, укладеного з ТОВ «ГРВ ГРУП – Вознесенський елеватор», в зв’язку із зняттям цього питання з розгляду чергової сесії Вознесенської міської ради, яка відбулась 19.01.2018року.

ТОВ «ГРВ ГРУП – Вознесенський елеватор» звернулося до міської ради з клопотанням про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Вознесенську по вул. Бориса Мозолевського, 57-А, зі зміною цільового призначення, виготовленого на підставі рішення Вознесенської міської ради від 23.06.2017 року № 32. А також, із проханням надати розстрочення для сплати платежу за фактичне користування земельною ділянкою.

З моменту купівлі продажу комплексу нерухомого майна до моменту реєстрації права користування земельною ділянкою, на якій, власне, розташований комплекс, товариство використовувало земельну ділянку без правовстановлюючих документів, в результаті чого утворилась заборгованість по платі за землю.

Відповідно до Звіту про результати державного фінансового аудиту виконання бюджету міста Вознесенська заборгованість по платі за користування вищезазначеною земельною ділянкою склала 1 858 426,92 грн.

Депутати міської ради запропонували відкласти розгляд проекту рішення міської ради та висловили бажання поспілкуватися особисто з представником ТОВ «ГРВ ГРУП – Вознесенський елеватор» й спробувати знайти компроміс в визначенні терміну розстрочення сплати заборгованості плати за землю, а також детальніше вивчити питання необхідності зміни цільового призначення земельної ділянки.

На сьогоднішній момент сума орендної плати за місяць становить 94,878 тис. грн, що для товариства є досить суттєвою. Тому його керівництво просить затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з земель житлово-громадської забудови на землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, що тягне за собою зміну нормативної грошової оцінки земельної ділянки, і як наслідок, — зменшення розміру орендної плати за землю.

В ході наради, представник елеватору зауважив, що підприємство спроможне сплачувати 50 тис. грн. в місяць сумарно — орендної плати та боргу. В такому разі ТОВ «ГРВ ГРУП – Вознесенський елеватор» сплатить свій борг орієнтовно протягом 7-8 років.

Остаточне рішення з цього питання прийме постійна комісія з питань містобудування, землекористування та екології 14 лютого 2018 року.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/7018

3 комментарии

 1. Сергей Колесников

  Змінити цільове призначення землі тільки для того, щоб від «бідного трудяги-елеватора» надходило менше грошей до бюджету міста?! Маразматичне саме питання. Але, судячі по обличам учасників «таємної вечері», дуже реально, що гроші до бюджету не дійдуть, а частина їх еу кишенях учасників наради.

 2. Якщо не було документів на землю — то за що треба платити 1млн.800грн.?
  Хто винний в тому, що угода про оренду землі не була заключена???

  • Сергей Колесников

   По-перше, логіка вбивча- я можу засівати поля і не платити ні копійки тому, що у мене нема документів на землю?!
   По-друге — скидайтеся до бюджету порівну — той, хто не платив, і той чиновник, що повинен був контролювати використання землі.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*