«Тарифи на воду ми будемо корегувати, але зменшувати не будемо…» — Луков В.Д.

 

Сьогодні, 5 грудня 2017 року відбулася чергова «осіння зустріч» міського голови Лукова В.Д. з батьками учнів та вчителями ЗОШ № 8. Сказати, що це була зустріч з мешканцями 3-го мікрорайону, це означає сказати неправду. Бо, дійсно в залі знаходилися батьки, яких запросили на батьківські збори, а перед цим запропонували послухати міського голову.

water-650x366

Про що я буду говорити обов’язково в усіх вступних словах на всіх зустрічах з громадою — це звичайно впровадження «Картки вознесенця»Це крок до того, щоб кожен з нас гордився тим, що він вознесенець та відчував підтримку від міської влади» наголосив очільник міста.

Міський голова вже на другій «осінній» зустрічі розповів, що собою представляє «Картка вознесенця» та як вона працює. Новиною для жителів мікрорайону Натягайлівка стало підключення нового модулю «Торгівля», в рамках якого власники «картки» з 1 грудня отримують знижки у магазинах, а саме – супермаркет «Княжий» (знижка 2%), магазин «Катран» (знижка 3%), магазин «Велике прання» (знижка 5% в будні дні). Також було повідомлено, що вже до кінця цього року запускається ще 4 маршрути з зчитуючими пристроями для вдосконалення та наповнення модулю «Транспорт».

Очільник запросив всіх бажаючих взяти участь у максимально публічному конкурсі перевізників, який відбудеться 20 грудня у сесійній залі Вознесенської міської ради, де на 5 років буде затверджено паспорти міських маршрутів.

Після цього відбулося те, заради чого і приходять жителі міста на подібні заходи – це можливість задати питання, і,саме головне, отримати зрозумілу відповідь.

Замість цього присутні почули про те , що досвід Вознесенська будуть вивчати спеціалісти з Женеви, що туалет для дітей початкових класів у ЗОШ № 10 зроблений в протирадіаційному укритті в підвалі школи, що у нас немає відповідних медичних спеціалістів, тому придбання обладнання для своєчасного визначення онкологічних захворювань у жінок під питанням.

І саме головне, що тарифи на водопостачання і водовідведення не будуть зменшуватися. І це незважаючи на те, що в минулому травні міський голова на все місто оголосив, що вони знайшли спосіб зменшити цей тариф на 2 грн.86. А взагалі можна зменшити і на 4 грн. Це рішення було прийнято на відповідній комісії міської ради. Це підтвердив Державний аудит 2017 року.

Чому ж міський голова прийняв рішення про корегування тарифів, яке не передбачає зменшення тарифів?

І буцім-то це питання погоджене з головою Миколаївської облдержадміністрації Савченко О.

А він тут при чому?. Всі повноваження по встановленню тарифів передані на місця, в органи місцевого самоврядування, з 23 березня 2017 року.

dollarphotoclub_56079781

ПРИСУТНІ  В  ЗАЛІ  ЗАДАЛИ  ТІЛЬКИ  ОДНЕ  ПИТАННЯ ( ЯК  СКАЗАВ  ЛУКОВ, це пе питання було завчасно підготовлене) -«  Як  там  у  Женеві  відреагували    на  картку  вознесенця  і все  з  ним пов’язане?»

Віталій  Дмитрович повідомив,  що  женевці    приїдуть  до  нас  вивчати  досвід  міста Вознесенська   по  100  питанням!

Залишається  порекомендувати  женевцям  дослідити  «досвід  Вознесенська»,

які  мають-на  жаль—майже  перші  місця  по  онкозахворюванням, смертності,

останнє на народжуваності.

Місто  депресивне,  має перші місця по  наркоманії  та  захворювання  на

туберкульоз  та  відсутності  робочих місць.

Другим—і  останнім  заданим  питанням  помічником  депутата  Івахненко  В.М.

—були  ремарки  стосовно  неправдивої  інформації  стосовно  ремонту  туалету

в школі №10, апаратури  для  діагностики  жіночих  захворювань,  будівництва

сонячної  електростанції  та

зниження  тарифу  на  воду  та  каналізацію.

По  цим питанням  із  вуст міського  голови

прозвучала  м’яко   кажучи—брехня!

Якщо міський голова вважає депутатів, громадськість, населення міста повними невігласами – то він схибив.

Ми вміємо читати закони, вивчати документи і ініціювати відповідні рішення щодо недовіри.

Чергові фантазії міського голови щодо подорожі по водопадам Мігеї, організації туристичних подорожей на страусину ферму, щоб заробити кошти до місцевого бюджету присутні на зустрічі почули, але кожен зробив свої власні висновки.

 

2 комментарии

  1. Васыль

    Як то кауть об’єктивності раді, напишіть ше й про то, як присутні освистали Сою і Івахнєнка, та як останніій кричав Саша смімай, снімай!

  2. Татьяна

    И также для той же обьективности надо написать, что почти треть присутствующих покинула зал после того. как городской голова не ответил на вопросы Ивахненко

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*