Таки є ще депутати, які не втратили здорового глузду!

 

За 30 років екологічної роботи я жодного разу не чув про екологічий рух у Єланецькому районі. Тому для мене приємною несподіванкою стала наступна інформація:

« 1 декабря состоялась ХХ внеочередная сессия Еланецкого районного совета седьмого созыва. В частности, депутатами было инициировано и принято решение направить ряд обращений, а именно: к депутатам Николаевского областного совета, Верховной Рады Украины, Президента Украины, Кабинета Министров Украины относительно недопущения поднятия уровня воды в Александровском водохранилище»   Источник: izvestia.nikolaev.ua

24232377_125312071582672_167553720649294814_n24232448_125311798249366_802374989804121139_n

Де той Єланець і де той Буг. Але люди, очі яких не заклеєні доларовими папірцями,   побачили, що вони втрачають, і встали на захист своїх конституційних прав.

Так зробили і у Первомайську: і воду не п`ють після ядерних блоків, і далі живуть від АЕС… Але ж стали на захист Південного Бугу, національного природного парку Бузький Гард, національних святинь українського народу… та мешканців вознесенщини.

І навіть у с.Богданівка люди разом з депутатами та Головою стали на захист своєї Богом данної землі. Хоча тиск на них з боку аесівців був і залишається страшенний. І кнутом і пряником вони добиваються згоди богданівців на 20,7. Але люди і влада села вистояли.

Так зробили і депутати Южноукраїнської міськради начолі зі своїм Головою. Вони відмовили ЮУ АЕС у наданні згоди на підвищення рівня Ол.в-ща до позначки 20,7 м. Хоча дуже легко зрозуміти тиск на них з боку бюджетоутоврюючого підприємства.

А вознесенські депутати покірно дозволяють Лукову та Бурдіну распродувати нашу малу Батьківщину за можливість «освоювати» наші «гробові».

Хоча, якщо б були б голови у нашіх Голів, а не гаманці, то вони б зрозуміли, що «гробові» держава платить нам за те, що ми живемо у 30-км зоні ризику. І все.

І не треба було улесливо протягувати продовження експлуатації ядерних реакторів, які відпрацювали свої проектні 30 років (перший та другий енергоблоки вже продовжили спочатку на 10, а потім і більше років)

Ми п`ємо воду після охолодження ядерних енергоблоків. Навіть без злочинного продовження експлуатації «ветхих» ядернх горшків, ми хворіємо і вимираємо:

  1. Вознесенськ займає перше місце в області по вимиранню населення.

 http://voznesenskonline.com.ua/?p=34867

  1. У м. Вознесенськ у 2016 р. найвищий по області, показник смертності серед малюків до 1 року http://voznesenskonline.com.ua/?p=39689
  2. Рівень онкозахворюванності вознесенців один з найбільших у області, а у області – один з найбільших у Україні. http://voznesensk.org/material/5327
  3. На вознесенщіні хворіють на щитоподібну залозу цілими сімями https://news.pn/ru/public/149398

А що з нами буде, якшо один з відпрвацьванних ядерних реакторів вибухом визволить себе від експлуататорів?!

Хто виживе, той побіжить, залишаючи назавжди свою сплюндровану малу Батьківщину та все своє майно Тому що у радіаційного забруднення є лише один шлях до моря.

І не треба було дозволяти аесівцям зупиняти наш Буг у Олександрівському водосховищі, підвищуючи його рівень до 20,7 м.

Чи думали Бурдін, Луков та депутати, що вони особисто будуть робити, якщо:

— вода в Бугу стане зовсім непридатною для споживання. Грім гряне і народ з вилами спитає у них, як вони служили народу?!

— стара дамба Ол.ГЕС не витримає 20,7 метрового напору води і рукотворне цунамі понесеться вниз по руслу річки, змітаючи все на своєму шляху до моря?!

Підняття рівня до 20, 7 — це спорудження Домоклового меча у нас над головою. Дамба будувалася вже давно. Ще при будівництві безбожно розкрадалися арматура та цемент. За 30 років її суттєво розхитали багатотоннажні вантажівки з гранітних карєрів. Скелю, на якій стоїть дамба, руйнували, поглиблюючи дно річки нібито для того, щоб покращити роботу ГЕС. Не так далеко йде війна. Для сучасних терористів нема проблеми зруйнувати дамбу, якщо вона сама цього не зробить при рівні 20,7 м. Згідно з ОВНС (стор.27 ІАО) «руйнування Ташлицького водосховища відбудеться за 10 хвилин, спорожніння — за 60-65 хвилин. При цьому річкою Південний Буг виникне хвиля завввишки 10м зі швидкістю 50-30 км/год… При проходжені хвилі прориву в зону катастрофічного затоплення частково потрапляє 21 населений пункт Арбузинського, Вознесенського, Доманівського та Новоодеського районів загальною площею 8-10 кв.км з населенням 19315 чоловік.У зону катастрофічного затоплення потрапляє 2571 житлових та адміністративних будівель, 26 житлових обєктів, 102 с/гбудівлі. Буде підтоплено 24км автомобільних і 14 км залізничних шляхів, зруйновано 10-12 мостів і 14 насосних станцій.»

Для слуг народу — Лукова, Бурдіна і депутатів вознесеншини, вже вкотре повторюю прописну істину: в першу чергу дбайте про свою воду, а вже потім — про свої гаманці.

«Тільки після того, як останнє дерево буде зрубано, Тільки після того, як остання річка буде отруєна, Тільки після того, як остання риба буде спіймана, Тільки тоді ви зрозумієте, що гроші не можна їсти». (Вождь Айова Біла Хмара, середина ХІХ століття).

 

03.12.17 Сергій Колєсніков

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*