Не пропусти

СВЯТО РАДОСТІ І ЩАСТЯ

image

2 червня Центр реабілітації дітей міста Вознесенська радо зустрічав своїх друзів вихованців дитячого театрального колективу «Перлинки» Дитячо-юнацького центру (кер.Гойман Т.О.).

До дітей притулку завітали і дорослі, батьки вихованців гуртків, які були задіяні в святковій розважально-ігровій програмі «Ми святкуєм разом». Діти веселилися, грали в ігри, співали, танцювали, пускали мильні бульбашки, взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті. Потім дорослі гості частували дітей ягодами полуниці, печивом та льодяниками. Зустріч була дуже теплою та радісною. Діти та батьки запросили вихованців притулку до себе в гості на проведення спортивного турніру.

3 червня в ДНЗ № 2 «Калинонька» за участю цього ж колективу відбулося свято для малечі дитячого садочку. Казкові герої, театральні дійства, розваги, солодощі, юні артисти зробили свято веселим, радісним і незабутнім для дітей та їх батьків.

3 червня на базі Трикратського БК за участю вихованців гуртків та педагогів художньо-естетичного відділу ДЮЦ спільно з працівниками культури відбулася концертно-розважальна програма «Твій рожевий квіт, Україно!» для дітей громади.

Вихованці хореографічного колективу «Русинка» (кер.Українець Л.В.), фольклорного колективу «Мальва» та вокально-хорового колективу «Мрія» (кер.Кіш С.І.), ВІА (кер.Подгайко І.Л.) своїми виступами зробили свято більш яскравим та феєричним.

Наступного  дня на свято чекали і учні пришкільного оздоровчого табору Вознесенської школи. Вихованці театрального колективу «Пульс» (кер.Албул Л.В.) та гуртків «Народна творчість» та «Образотворче мистецтво» (кер.Багачова І.О.) організували розважальну програму з проведення майстер-класів «Барвисте намисто», квест «У пошуках скарбів», конкурс малюнка на асфальті «Яскраве життя дитинства», змагання «Веселі старти».

Дарувати щастя дітям – це найвище покликання кожної людини.

Хай буде мир і щастя в кожній родині, хай лунає дзвінкий дитячий сміх!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*