Київський апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду за позовом Фонду держмайна про розірвання договору купівлі продажу ПАТ «Укртелеком». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив глава ФДМ Віталій Трубаров.

Згідно з рішенням суду, договір купівлі-продажу 92,791% акцій ПАТ «Укртелеком», укладений між фондом та ТОВ «ЕСУ» (належить українському бізнесменові Рінату Ахметову) розірваний.

Суд також зобов’язав ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» списати з рахунку ТОВ «ЕСУ» пакет акцій «Укртелекому» на рахунок держави.

При цьому за невиконання інвестиційних зобов’язань з ТОВ «ЕСУ» на користь державного бюджету України буде стягнута пеня у розмірі 81,9 млн доларів, а також 243,2 тис. гривень судового збору на користь ФДМ.

screenshot_1

Нагадаємо, що у жовтні Господарський суд міста Києва ухвалив рішення щодо повернення державі компанії Ахметова «Укртелеком».

Як повідомлялось, 21 липня суд зобов’язав власника «Укртелекому» компанію «ЕСУ» повернути Державному експортно-імпортному банку 2,8 млрд гривень.

http://tyzhden.ua/News/205714