Створена петиція ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ про захист історичної спадщини України на Південному Бузі

№22/041480-еп

Про знищення історичної спадщини України на Південному Бузі — Прошу негайно втрутитись, бо такі політичні помилки дорого коштують нашому народові.

Автор (ініціатор): Білодід Віктор Васильович
Дата оприлюднення: 08 грудня 2017

ПІДПИШИСЬ:

https://petition.president.gov.ua/petition/41480

Найближчим часом в Кабінеті Міністрів вирішуватиметься доля історичного осередку національного парку «Бузький Гард». А саме — його затоплення підняттям рівня Олександрівського вдсх. до 20.7 м. Бо є багато бажаючих «розпиляти» 15 млрд. державних коштів, виділених начебто на потреби енергетики, поки атикорупційні заходи існують на папері та в гаслах.

Якщо українському народу в цілому нема діла до затоплення національного парку, а Кабміну — до підписаних Україною міжнародних угод та зобов»язань, то ми звертаємо Вашу увагу на політичне значення ймовірного позитивного рішення — затопити останні історичні ландшафти на Південному Бузі, пов»язані з козацькою Січчю, як натхненника та захисника української державності.

Просимо уважно поставитися до події відкриття пам»ятника Олександру третьому в Криму. Навіть сумнівні досягнення цього імператора не завадили Росії використати привід для ствердження «исторического наследия», а відтак, легалізувати власну агресію. А в цей самий час Україна затоплює свою власну історичну спадщину.

Які пам»тники ваяють зараз наші сусіди, поки ми святкуємо початок Майдану? Николаю второму в «русскоязычном» Николаеве, чи Потьомкіну в Одесі?

Прошу негайно втрутитись, бо такі політичні помилки дорого коштують нашому народові.

В.Білодід

Опубліковано на сайті БУЗЬКИЙ ГАРД 21 листопада 2017 р. як відкритий лист до президента

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*