Старі аварійні контейнери для сміття будуть замінені на нові

Старі аварійні контейнери для сміття будуть замінені на нові

В червні 2017 року укладено договір на предмет виготовлення 50 металевих контейнерів місткістю 0,75 м.куб. Після надходження даних контейнерів  липень – червень  буде проводиться робота  по заміні аварійних контейнерів по місту. Так по вул. Короленка планується замінити контейнери в серпні поточного року.

Зауважуємо на те, що однією з причин неякісного надання послуг з вивезення ТПВ є невчасне сплата населенням за надання послуги так станом на 01.07.17р. рахується заборгованість по вул. Короленка будинок №4 – 455 грн., будинок №8 – 1341 грн., будинок №10 – 710 грн. Також низька культура поводження з відходами (звалювання негабаритного сміття біля контейнерів) тягне за собою додаткові затррати непередбачені тарифом на вивезення ТПВ.

Комунальне підприємство «Санітарна очистка міста» висловлює щиру подяку всім мешканцям міста які своєчасно оплачують послугу з вивезення ТПВ, це дає можливість в строк сплатити податки, внески в пенсійний фонд, фонд соціального страхування та виплатити заробітну плату працівникам, забезпечити технічно матеріальну базу підприємства яке дасть можливість якісно надавати послугу по вивезенню ТПВ в місті.

Управління ЖКГ та КБ

http://voz.gov.ua/material/6081

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*