Не пропусти

Співробітники Вознесенського районного сектору ДСНС провели рейд по житловому сектору

30 серпня співробітники Вознесенського районного сектору Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, спільно із представником міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, провели інформаційно-профілактичний рейд та поспілкувалися із мешканцями м. Вознесенськ.
Фахівці ДСНС провели бесіду із членами сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, розповіли  про основні причини виникнення пожеж у житлі та у природних екосистемах, наслідки, до яких вони призводять.
Особливу увагу рейдовики звернули на пояснення правил пожежної безпеки в побуті маленьким мешканцям, нагадали про наслідки ігор із сірниками, запальничками.
Крім того, співробітники Служби порятунку вказали на наявні в оселях  недоліки при встановленні розеток, перевантаження електромережі потужними побутовими пристроями що можуть призвести до пожежі в оселі.
Члени родин, до яких завітали рейдовики, отримали рекомендації фахівців та інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням основних правил пожежної безпеки та екстреного номеру Служби порятунку «101»!
P8300475.JPG

P8300479.JPG

P8300468.JPG

ГУ ДСНС України у Миколаївській області

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/13102.html

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*