Сьогодні НАЗК розпочало повну перевірку декларацій за 2015-2016 роки прокурора Миколаївської області Дунаса Т.О.

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій ще 8-ми осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 та 2016 роки – всього 12 декларацій. Рішення про це були прийняті на засіданні Національного агентства сьогодні.

Перевірки зазначених декларацій триватимуть 60 календарних днів та розпочнуться наступного дня за днем прийняття зазначених рішень.

Суб’єкти декларування, щодо яких розпочнуть перевірку:

  1. Балєв Юрій Олександрович, перший  заступник прокурора Чернігівської області, за 2015 та 2016 роки (2 декларації);
  2. Бондар Володимир Налькович, заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України, за 2016 рік (1 декларація);
  3. Дапринда Сергій Миколайович, депутат Кіровоградської районної ради,  за 2016 рік (1 декларація);
  4. Дунас Тарас Омелянович, прокурор Миколаївської області, за 2015 — 2016 роки (2 декларації);
  5. Комашко Володимир Володимирович, прокурор Чернігівської області, за 2015 та 2016 роки (2 декларації);
  6.  Лисенко Олександр Миколайович, міський голова міста Суми, за 2015 та 2016 роки (2 декларації);
  7. Лісничий Костянтин Миколайович, Генеральний директор ПАТ «ДЕРЖАВНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «УКРАЇНСЬКІ ПОЛІМЕТАЛИ (код ЄДРПОУ 25639720)», за 2016 рік (1 декларація);
  8. Развадовський Віктор Йосипович, народний депутат України VIII скликання, за 2015 рік (1 декларація).

Крім того, Національне агентство прийняло рішення про подовження терміну повної перевірки декларацій 17-ти суб’єктів декларування на додаткові 30 календарних днів.

Нагадаємо, що відповідно до пункту 14 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити (листи) Національного агентства.

Як відомо, проведення повних перевірок розпочинається за інформацією, яка стосується конкретного суб’єкта декларування та містить фактичні дані або твердження, що можуть бути перевірені та надійшла від фізичних чи юридичних осіб, державних органів у листах, зверненнях чи скаргах, з повідомлень засобів масової інформації, у яких були наведені факти про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей.

1 комментарий

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*