Не пропусти

Скільки коштує поточний ремонт 1 кв.м. дороги в місті Вознесенську ?

Скільки коштує поточний ремонт 1 кв.м. дороги в місті Вознесенську ?

Відразу зазначу, що поточний ремонт дороги – це, практично ямковий ремонт, який проводиться як «латання» ям на асфальтному покритті дороги .

Для мене, як для людини, яка має логічний склад ума, є безумовним, що вартість робіт щодо поточного ремонту 1 кв.м.доріг має бути однаковою для всіх вулиць.

images

Чому?

На всіх вулицях є асфальтне покриття, є ями, і має бути відповідна процедура «латання» цих ям з відповідною ціною за 1кв.м.

Але…

Як свідчить аналіз процедур виконання поточного ремонту доріг в місті Вознесенськ на сайті публічних закупівель «Прозорро» ремонтувати дороги в центрі міста, чи в Натягайлвці, чи на на 3-му мікрорайоні коштує зовсім по-різному.(?,!)

Для прикладу:

  • Поточний ремонт 1кв.м. дороги по вул. Михайлівській коштує – 246 грн.
  • Поточний ремонт 1 кв.м. дороги по вул. Котляревського, Берегового, Слободянюка коштує – 417,5грн.
  • А поточний ремонт вулиць Омеляновича-Павленка,Козацької, Кутвицького, Садової, Тінистої та Героїв України ВЖЕ КОШТУЄ – 765 грн.Виникає питання- чому?Чому різна ціна поточного ремонту дороги за 1 кв.м.?Не хочеться висувати банальні звинувачення в корупції, в «откатах», у приписанні об’ємів робіт і т.д……………………..Хто здогадається у чому – пишіть в коментарях до цієї статті. 

Але причина в чомусь є!

Підрядник один, роботи однакові – вирізати пошкодженні ділянки дороги та залити новим асфальтом.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*