Скажемо торгівлі людьми – ні!

Скажемо торгівлі людьми – ні!
Проблема нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми в України постала давно. Вже не перший рік громадяни нашої країни в пошуках кращих можливостей працевлаштування та більшої заробітної платні приймають нелегке рішення їхати за кордон. Часто навіть не усвідомлюючи на який ризик себе наражають, трудові мігранти можуть потрапити в складні життєві ситуації і , зрештою, стати жертвою торгівлі людьми.
Напередодні відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 27 липня у Вознесенському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Мета зустрічі – нагадати безробітним громадянам про ризики, пов´язані з незаконною міграцією, працевлаштуванням за кордоном та торгівлею людьми. Від провідного фахівця відділу активної підтримки безробітних Чорної Ірини присутні дізнались про основні причини торгівлі людьми, як людина потрапляє в тенета торгівців, способи вербування та перевезення потерпілих.

20526167_1926656687552761_3015545502016857715_n

Особливий акцент був зроблений на ризиках неврегульованої трудової міграції та спрямуванні потенційних мігрантів на працевлаштування в Україні. У разі відсутності таких можливостей безробітні громадяни можуть отримати повний спектр соціальних послуг, які пропонує державна служба зайнятості, а саме: професійне навчання, організація та започаткування власної справи тощо. Доречною була також демонстрація соціального ролику з протидії торгівлі людьми, наданого Управлінням соціального захисту населення Вознесенської міської ради. Жваве обговорення теми семінару засвідчило неоднозначне ставлення присутніх до проблеми міграції. Люди наводили як позитивні приклади працевлаштування, так і життєві історії з, на жаль, сумним кінцем. 


Інформаційно-просвітницька діяльність з протидії торгівлі людьми проводиться постійно: на семінарах, під час індивідуальних консультацій зі співробітниками центру зайнятості. Сподіваємось, що громадяни не нехтуватимуть застереженнями та корисними порадами і зніматимуть «рожеві окуляри», коли отримають чергову спокусливу пропозицію працевлаштування за кордоном.

https://www.facebook.com/vozmrcz/?hc_ref=ARR6wl0k-HYjldAKK8PNZHAZk9jhm0w1jv90gv5lC-Cs8D-fx4kwLyofLIt14Kom2SI&fref=nf

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*