Скандал з ТОВ «БОС» триває. НКРЕКП наклало на ТОВ «БОС» штраф 10 тис. грн. (зменшивши його з 85 000) та зобов’язало усунути порушення ліцензії. З 34 абонентів ТОВ «БОС» у 12 підприємствах відсутні лічильники, допущено відхилення при формуванні тарифу і непрозорі закупівлі та інше

Скандал з ТОВ «БОС» триває. НКРЕКП наклало на ТОВ «БОС» штраф 10 тис. грн. (зменшивши його з 85 000) та зобов’язало усунути порушення ліцензії. З 34 абонентів ТОВ «БОС» у 12 підприємствах відсутні лічильники, допущенно відхилення при формуванні тарифу і непрозорі закупівлі та інше.

НКРЕКП вирішило накласти штраф на ТОВ «БІОЛОГІЧНІ ОЧИСНІ СПОРУДИ» та зобов’язати усунути порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

У підприємства відсутня екологічна броня при виробництві.

Директор ТОВ «БОС» на засіданні НКРЕКП 25.05.2017р. зазначила, що на підприємстві лише 16 абонентів, з яких  одне не має лічильника, але невдовзі його встановить.  Інші 7  підприємств розраховуються за лічильником скидів стоків, 7 абонентів за звичайними лічильниками і одне підприємство це КП «Водопостачання м. Вознесенська».

 

screenshot_1

Відкрите засідання НКРЕКП 25-05-2017

Відео ТОВ «БОС» з 10 хвилини 35 секунди та другий блок 1 година 16 хв.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*