Щодо оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на порталі «е-Data»

yedata

На виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» Міністерство фінансів України разом з ДУ «Відкриті публічні фінанси» у партнерстві з міжнародним фондом «Відродження» та ГО «МАЄ БУТИ» проводить національний конкурс міст «е-Data Рейтинг».

Головними завданнями конкурсу є сприяння відкритості та прозорості використання бюджетних коштів на місцевому рівні. Конкурс триватиме до кінця 2017 року. За фінальними результатами конкурсу буде сформовано рейтинг найбільш прогресивних е-міст, що надають громадськості можливість долучитися до розвитку міста.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради звертається з проханням до керівників розпорядників та одержувачів бюджетних коштів усіх рівнів бюджетів, державних та комунальних підприємств, цільових державних фондів, які відповідно до закону мають оприлюднювати інформацію про використання бюджетних коштів на порталі «е-Data», та за адміністративно-територіальним розподілом знаходяться у місті Вознесенську проаналізувати та забезпечити виконання вимог вищевказаного Закону щодо реєстрації та стану наповнення порталу публічною інформацією, що сприятиме збільшенню відкритості місцевої влади, робить місто привабливим для інвестицій та збільшує потенціал економічного розвитку.

Фінансове управління ВМР

http://voz.gov.ua/material/6665

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*