«Що треба знати журналісту та читачам про реформу децентралізації в Україні»

 

Під такою назвою 12 грудня 2017 відбувся семінар для журналістів міста Южноукраїнська та Вознесенська. Даний проект виконується громадською організацією «Інститут політичної інформації» за підтримки міжнародних організацій Internews та USAID «У – Медіа».

seminar-yuzhnoukrayinsk-12-grudnya-2017-003

Семінар провели спікери медіа-експерт В’ячеслав Головченко та соціолог, експерт Комітету виборців України Олександр Ухмановський, спеціалісти відділу з питань засобів масової інформації та зв’язків з громадськістю Южноукраїнської АЕС редактори та журналісти міських газет міста Южноукраїнська «Контакт» та «Енергетик» та міста Вознесенська – редактор газети «Вознесенськ онлайн», редактор провідного радіо м.Южноукраїнська, представники громадських організацій.

Участь в семінарі прийняли представники Internews в м.Одеса Павло Колотвин та Одеського регіонального відділення Міжнародного Фонду «Відродження» Євген Попов.

seminar-yuzhnoukrayinsk-12-grudnya-2017-001

Основна ідея семінару – навчити журналістів працювати в нових умовах децентралізації інформації. Пройшов час друкувати матеріали НЕ за вказівкою міських органів влади, а робити газету цікавою для людей. Друкувати корисні та актуальні матеріали діяльності міст та обєднаних громад.

Ця тема жваво обговорювалася учасниками семінару. В кожному місті та ОТГ свої проблеми, свої відносини влади з депутатами та громадськістю. Про все це потрібно доступно та простою мовою доносити до читачів.

Учасники семінару за допомогою спікерів визначили для себе основні «гарячі теми» з питань децентралізації, бюджетного процесу в громадах, ознайомилися з «підводними каменями» реформи.

seminar-yuzhnoukrayinsk-12-grudnya-2017-003

Семінар був дуже пізнавальним, проводився у формі діалогу і надав багато корисної інформації для врахування в подальшій роботі в умовах самостійності медійного простору.

Учасник семінару Тетяна Зелінська, м.Вознесенськ

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*