Шановні вознесенці!

z-dnem-sobornosti-kopiya

Майже 100 років тому відбулася історична подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави — Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об’єдналися в самостійну соборну державу. Ці славні сторінки вітчизняної історії, що є в першооснові цього свята, ще чекають належної оцінки та осмислення, як громадськістю, так і державними інституціями. А саме свято Соборності України нагадує, що наша країна неподільна, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!

Сьогодні перед нашою країною постали нові виклики. На Сході України відстоюють територіальну цілісність, свободу і незалежність нашої Вітчизни українські патріоти, часто ціною власного життя. На жаль, впродовж вже 27 років мусимо, долаючи важкі випробування, знову доводити всьому світові, що наша держава єдина і неподільна. Щиро віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, кращих синів української землі, серед яких і наші вознесенці, навіки залишатиметься непорушною.

Вітаємо всіх українців з Днем Соборності України! Бажаємо миру, злагоди, достатку, мудрості, сили та енергії для здійснення найважливішої мети – процвітання рідної України.

В єдності — наша сила! Слава Україні!

міський голова Віталій Луков,

секретар міської ради Лариса Торжинська

http://voz.gov.ua/material/6884

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*