Секретар міської ради Лариса Торжинська провела черговий прийом громадян

7 грудня відбувся офіційний прийом громадян, цього разу секретарем Вознесенської міської ради Ларисою Торжинською. Прийом відвідало 7 мешканців міста.

Мешканець вулиці Соборності просить допомогти відновити батьківський будинок, в якому нещодавно сталася пожежа. Секретар міської ради завірила, що сім’я отримає одноразову матеріальну допомогу близько 2500 гривень, а комунальні підприємства будуть залучатися до робіт по відновленню даху будинку.

Керівник Вознесенської громадської організації УТОГ (українське товариство глухих) звернулась з рядом питань, а саме – надання транспортного засобу для перевезення будівельних матеріалів до приміщення організації, надання матеріальної допомоги у закупці одного металопластикового вікна у приміщення товариства та пошук спонсорів для закупки спеціальних газет «Наше життя». Лариса Торжинська взяла ці питання на особистий контроль та пообіцяла, що деякі з них будуть вирішені найближчим часом.

Жителька багатоквартирного будинку, який знаходиться на балансі КП «Єдність» просить замінити каналізаційні труби у їхньому будинку. Мешканці будинку згодні зібрати деяку частину коштів для співфінансування робіт. Начальнику Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва ВМР було надано доручення виїхати на місце з робочою групою, яка зробить обстеження труб та надасть рекомендації щодо заміни системи водовідведення.

Інші питання стосувались житлових субсидій, благоустрою вулиць, працевлаштування та надання кімнати у гуртожитку.

Усі звернення громадян були зафіксовані у картках особистого прийому. Частина відвідувачів отримала усні роз’яснення, іншим будуть надіслані письмові відповіді у визначені Законом терміни.

Нагадуємо! Прийом міського голови проводиться щочетверга з 08.00. Попередній запис – в Центрі надання адміністративних послуг (вул. Соборності, 14) з понеділка по середу з 08.00 до 17.00 або за телефоном (05134) 3-27-09.

Увага! Поспілкуватися з міським головою під час проведення особистого прийому можна і за допомогою Skype-зв’язку з персонального комп’ютера або смартфона: щочетверга з 8.00 до 10.00 за електронною адресою v.d.lukov@ukr.net.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6688

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*