Рятувальники Миколаївщини проводять інформаційно-просвітницьку роботу, спрямовану на недопущення загибелі людей на водних об’єктах

На території області панує спекотна погода, яка змушує людей шукати порятунок у прохолодних водоймах. Для надзвичайників літній сезон – це період підвищеного ризику, адже саме в цей час стається найбільша частина загибелі на водних об’єктах. Недбалість та необачність людей під час відпочинку на пляжах міста та області найчастіше стає причиною трагічних випадків.

Саме тому, протягом вихідних днів рятувальники Миколаївщини продовжують проводити рейди по місцям відпочинку біля води. Дані заходи пройшли в кожному районі області. Співробітники Служби порятунку пройшли по прибережній території річок та морів, завітали до ставків та озер, зазирнули на організовані пляжі та стихійні місця відпочинку.

Під час заходів, представники ДСНС закликали батьків пильнувати своїх дітей, у жодному разі не залишати їх наодинці та не дозволяти заходити у воду без супроводу дорослих. Рятувальники провели інформаційні бесіди та подарували відпочиваючим профілактичні листівки.

Також краянам нагадали основні правила для того, щоб відпочинок на воді не обернувся бідою, а саме:

— уважно стежте за дітьми, не дозволяйте купатись без догляду дорослих;

— в жодному разі не заходьте у воду у стані алкогольного чи наркотичного  сп’яніння;

— не стрибайте з пірсів та хвилерізів, у місцях з невідомим рельєфом дна;

— звертайте увагу на температуру води, не знаходьтесь у холодній воді занадто довго;

— купаючись на «дикому пляжі» чи у незнайомому місці — не пірнайте у воду з берега;

— ніколи не запливайте далеко наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області попереджає! Дотримуйтесь елементарних правил безпеки та бережіть власне життя! Якщо Ви стали свідком нещасного випадку на воді – негайно зателефонуйте до Служби порятунку за номером «101».

Пам’ятайте, вода не пробачає помилок!

 

4ABEFC2F-95D9-45CE-BA85-294EB9F578D2.jpeg 39467104_221820891831327_8056408574760321024_n.jpg

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/16989.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*