Не пропусти

РОЗСТАВИМО КРАПКИ НАД «І» або роль міської влади у конфлікті з пенсіонерами

 

bzj1eeu5f2

Вже місяць як Вознесенськ лихоманить.

Одноосібне, свавільне рішення керівника ТДВ «Вознесенськавтотранс» М.Піпія позбавило 13 тис пенсіонерів міста  права пільгового проїзду в міському автотранспорті. Ця кричуща несправедливість збурила всіх, крім керівництва міста.

Фракція ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді  першою встала на захист інтересів незахищеної верстви населення і виступила з вимогою припинити робити людей заручниками бізнесових розбірок між перевізниками.

Весь цей час мер Луков «тримав ситуацію на контролі»: розмірковував про верховенство права, закликав містян бойкотувати «чорних перевізників», брехав в очі Президенту,  – аж поки його не вивів на чисту воду сам голова ОДА Олексій Савченко. Голова області добре знає про всі Ваші викрутаси, прекрасно розуміє різницю між міськими, та районними маршрутами, і як розподіляються  сфери відповідальності між міським головою та головою РДА. Його не вдасться обдурити та «навішати локшини на вуха», як Ви це робите своїм виборцям у Вознесенську.

Коли ситуація стала вочевидь програшною, Віталій Луков, як очільник міста спробував застосувати звичну тактику –   вдатися до звинувачень, заяв до блокування перевізників.

А треба було зовсім інше – міському голові необхідно було  нагадати перевізнику, що він НЕ виконує рішення виконавчого комітету міської ради про пільгові перевезення і це не є його особистим бажанням – хочу – здійснюю перевезення, а не хочу – не здійснюю. І за це передбачена персональна відповідальність. Але цього не відбулося. Міський голова став в перші ряди захисників приватного підприємця і звернувся з відповідним посланням до мешканців міста.

 

НЕ ВИЙШЛО!

Всі побачили, хто справді захищає інтереси вознесенців, а хто просто вміє красиво говорити, багато обіцяти  та дбає лише про власну політичну кар’єру.

Днями в місцевій пресі з’явилось звернення ТДВ «Вознесенськавтотранс» до мешканців, з якого випливає, що це була акція протесту проти «беззаконня і свавілля»?

Дивна акція, скоріше схожа на шантаж і демарш.

І як же мер-«новатор» допустив у підконтрольному  йому місті свавілля і беззаконня?

І як ви його зупиняли, пане мер?

Пішли до суду?

Ваші вимоги задоволено?

Чому підконтрольний Вам перевізник змінив свою позицію?

Який пряник Ви йому в чергове пообіцяли? І ці питання не риторичні. Ми вимагаємо від Вас конкретних відповідей.

 

Сьогодні для всіх очевидно – це не міська влада прийняла компромісне рішення, – це  рішення прийнято завдяки активній позиції громадських та політичних об’єднань, депутатів різних рівнів, небайдужих мешканців міста.

Саме ми змусили Вас схаменутись і дали можливість,хоч якось виправдати свою бездіяльність перед вознесенцями та вищим керівництвом держави.

Це не добровільне рішення керівництва ТДВ «Вознесенськавтотранс»  провести благодійну передноворічну акцію для пенсіонерів.

Це ми Вас змусили згадати про умови договору і повернутись у правове русло.

Тепер щодо звинувачень з боку інженера з безпеки руху Вознесенського автобусного парку В.Правоторова на адресу депутата Юрія Кондратенкова.

– Ви нарікаєте на зчитувальні пристрої, встановлені за ініціативи мера? Ви кажете, що 200 пенсіонерів щодня недообліковується.

А хто їх не  дообліковує ? Ваші водії – то у них не спрацьовує картка, то  не має звязку, то взагалі немає пристрою

Тоді навіщо розрекламована «картка вознесенця»? Припиніть цю дурню і возіть людей, як скрізь в країні, за пенсійним посвідченням. До речі, викликає подив — чому такі питання не виникали раніше, коли систему випробовували в тестовому режимі? Адже всі пам’ятають, що відповідальні працівники міськвиконкому та ТДВ «Вознесенськавтотранс» запевняли містян в її надійності, та надавали гарантії щодо неможливості збоїв в роботі та витоку персональних даних пасажирів.

А тепер у вас суцільні збої в роботі та стреси для водіїв.

– Ви кажете, що несете збитки, що вдень великі автобуси ходять напівпорожніми? Знову брехня. По-перше, ніде в світі, жоден бізнесмен не буде перевозити людей собі у збиток. По-друге, у вас є різні автобуси – великі, середні і малі, – то випускайте вдень, коли пасажиропотік зменшується, автобуси малої місткості. Це абетка бізнесу. А якщо у Вас не вистачає автобусів – так і скажіть…

 

І не треба вирішувати свої фінансові проблеми коштом найменш захищеної верстви населення пенсіонерів – доходи у них і без того копійчані, а стреси від таких рішень – величезні.

– Ви перераховуєте низку маршрутів: «Вознесенськ-Білоусівка», «Вознесенськ-Щербані», «Вознесенськ-Вороновка», «Вознесенськ-с.Вознесенське» де Вам заважає працювати «недобросовісний» перевізник. І знову лукавство. Всі ці маршрути  районного значення. Це сфера відповідальності РДА, яка проводить свої конкурси. Якщо у вас проблеми з перевізниками в районі, то чому ви робите заручниками міських  пенсіонерів?

Також викликає подив, що всі фігуранти скандалу багато говорять про законність.

А справді, чи законно, що монополіст бере в заручники ціле місто та шантажує його? Чи законно чинить мер, коли стає на сторону бізнесмена, а не громади?

Тому  фракція ВО «Батьківщина» наполягає на своїй вимозі і звертається до Вознесенської місцевої прокуратури з проханням провести перевірку та з’ясувати чи є у діях мера Вознесенська ознаки бездіяльності та не використання своїх службових повноважень в цьому питанні та чи це не призвело  до порушення законних прав і інтересів пільгових категорій населення в місті Вознесенську.

Люди втомились від Ваших недолугих експериментів та безгосподарності, шановний мер.

Тому добровільна відставка – то є кращий вихід для Вас.

І останнє, від імені депутатської фракції ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді хочемо висловити подяку за підтримку ГО «Громадський контроль»,  ГО «Вознесенська асоціація розвитку місцевої демократії», Вознесенському осередку організації «Журналісти проти корупції», засновнику та редактору інформаційно-аналітичного порталу «Вознесенськ-онлайн», депутату ВРУ по в/о № 131 О.П.Лівіку а також мешканцям міста, які незалежно від своєї політичної приналежності та політичних вподобань, виступили проти шантажу міської влади її безгосподарності та свавілля, та не стояли осторонь.

Наша боротьба проти безгосподарності та самоуправства місцевої влади та мера Лукова триватиме. Ми сподіваємось і далі на плідну співпрацю.

Разом ми переможемо та наведемо лад у рідному місті!

 

                                 Прес-службв фракції ВО «Батьківщина» у Вознесенській міській раді.

 

 

1 комментарий

  1. РЕКРУТ

    Непонятно, как Правоторов может заявлять в прессе, что предприятие терпит убытки, если руководитель ООО «Вознесенскавтотранса» ежегодно вкладывает в развитие СТК «Восход» порядка 100тыс.долларов-это наоборот говорит о том, что на предприятии стабильная финансовая ситуация.
    Понятно и другое, что в городе мером оказывается поддержка предприятиям которые занимают монопольное положение в различных городских отраслях.
    Особенно вызывает удивление тот факт,что для этой цели мер использует свое служебное положение, при этом он это делает публично, под видом «заботы» о горожанах.
    К примеру все наверное помнят блокирование дороги в районе СШ№4, кто может подсказать как ситуация на сегодняшний день изменилась?

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.