РОЗКЛАД РУХУ автомобільного транспорту на маршрутах Вознесенська станом на 24.01.2018

РОЗКЛАД РУХУ

автомобільного транспорту на  маршрутах м. Вознесенська  за станом на 24.01.2018  

 

3 мікрорайон – Ринок

(щоденно)

Ринок — 3 мікрорайон

(щоденно)

час   час  
5.45 36 ч/з залізн./в.,  від Племстанції 5.25 36 по вул. Київській до Шкірзаводу
6.00 35 по вул. Київській
6.05 3 ч/з залізн. вокзал 6.05 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції
6.15 4 ч/з залізн. вокзал 6.20 3 ч/з залізн. вокзал
6.20 35 вул. Аграрна,  ч/з залізн. вокзал 6.30 10 ч/з залізн. вокзал
6.25 36 по вул.  Київській від Племстанції 6.35 24 по вул. Київській
6.25 2 по вул. Київській 6.40 6/2 по вул. Київській  ч/з «АТБ»
6.35 3 ч/з залізн. вокзал 6.45 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції
6.45 10 ч/з залізн. вокзал, вул. Аграрна 6.50 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
6.50 24 по вул. Київській 7.00 4 ч/з залізн. вокзал
6.55 6/2 по вул. Київській 7.05 35 по вул. Київській
7.05 36 по вул. Київській від Племстанції 7.10 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
7.05 3 ч/з залізн. вокзал 7.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
7.15 4 ч/з залізн. вокзал 7.25 36 ч/з залізн. вокзал до Шкірзаводу
7.20 35 по вул. Київській 7.30 10 ч/з залізн. вокзал
7.25 2 по вул. Київській 7.35 24 по вул. Київській
7.35 3 ч/з залізн. вокзал 7.40 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
7.45 36 ч/з зал/в. від Племстанції 7.50 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
7.45 10 ч/з залізн. вокзал, вул. Аграрна 8.00 4 ч/з залізн. вокзал
7.50 24 ч/з залізн. вокзал 8.05 36 по вул. Київській до Шкірзаводу
7.55 6/2 по вул. Київській 8.05 35 по вул. Київській
8.05 3 ч/з залізн. вокзал 8.10 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
8.15 4 ч/з залізн. вокзал 8.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
8.20 35 по вул. Київській 8.35 24 по вул. Київській
8.25 36 по вул. Київській  від Племстанції, (крім понеділка) 8.40 10 ч/з залізн. вокзал
8.25 2 по вул. Київській 8.45 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
8.40 3 ч/з залізн. вокзал 8.45 36 по вул. Київській до Племстанції
8.50 24 по вул. Київській 9.00 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
9.00 10 ч/з залізн. вокзал 9.10 35 по вул. Київській
9.00 36 ч/з залізн. вокзал від Шкірзаводу 9.15 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
9.05 6/2 по вул. Київській 9.20 4 ч/з залізн. вокзал
9.20 3 ч/з залізн. вокзал 9.25 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
9.25 35 по вул. Київській 9.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
9.30 36 по вул.Київській  від Племстанції, (крім понеділка) 9.45 24 по вул. Київській
9.40 4 ч/з залізн. вокзал 9.50 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
9.45 2 по вул. Київській 10.00 10 ч/з залізн. вокзал
10.00 3 ч/з залізн. вокзал 10.05 6/2 по вул. Київській  ч/з «АТБ»
10.05 24 по вул. Київській 10.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
10.10 36 по вул. Київській від Племстанції, (крім понеділка) 10.25 35 по вул. Київській
10.20 10 ч/з залізн. вокзал 10.30 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
10.25 6/2 по вул. Київській 10.40 4 ч/з залізн. вокзал
10.40 3 ч/з залізн. вокзал 10.45 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
10.45 35 по вул. Київській 11.00 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
10.50 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(крім понеділка)

11.05 24 по вул. Київській
11.00 4 ч/з залізн. вокзал 11.10 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
11.05 2 по вул. Київській 11.20 10 ч/з залізн. вокзал
11.20 3 ч/з залізн. вокзал 11.25 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
11.25 24 по вул. Київській 11.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
11.30 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(крім понеділка)

11.45 35 по вул. Київській
11.40 10 ч/з залізн. вокзал 12.00 4 ч/з залізн. вокзал
11.45 6/2 по вул. Київській 12.05 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
12.00 3 ч/з залізн. вокзал 12.20 3 ч/з залізн. вокзал
12.05 35 по вул. Київській 12.25 24 по вул. Київській
12.20 4 ч/з залізн. вокзал 12.30 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
12.25 2 по вул. Київській 12.40 10 ч/з залізн. вокзал
12.40 3 ч/з залізн. вокзал 12.45 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
12.45 24 по вул. Київській 13.05 35 по вул. Київській
12.50 36 ч/з зал/в. від Племстанції, (

крім понеділка)

13.00 10 ч/з залізн. вокзал 13.10 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
13.05 6/2 по вул. Київській 13.20 4 ч/з залізн. вокзал
13.25 35 по вул. Київській 13.25 2 по вул. Київській  ч/з «АТБ»
13.30 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(крім понеділка)

13.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
13.40 4 ч/з залізн. вокзал 13.50 36 по вул. Київській до Племстанції, (крім понеділка)
13.45 2 по вул. Київській 14.00 10 ч/з залізн. вокзал
14.00 3 ч/з залізн. вокзал 14.05 6/2 по вул. Київській  ч/з «АТБ»
14.10 36 по вул. Київській від Племстанції, (крім понеділка) 14.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
14.20 10 ч/з залізн. вокзал 14.25 35 по вул. Київській
14.25 6/2 по вул. Київській 14.30 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції, (крім понеділка)
14.40 3 ч/з залізн. вокзал 14.45 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
14.45 35 по вул. Київській 15.00 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
14.50 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(крім понеділка)

15.05 24 по вул. Київській
15.05 2 по вул. Київській 15.10 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції,  (роб. дні)
15.20 3 ч/з залізн. вокзал 15.20 10 ч/з залізн. вокзал
15.25 24 по вул. Київській 15.25 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
15.30 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

( роб. дні)

15.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
15.40 10 ч/з залізн. вокзал 15.45 35 по вул. Київській
15.45 6/2 по вул. Київській 15.50 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції,  ( роб. дні)
16.00 3 ч/з залізн. вокзал 16.00 4 ч/з залізн. вокзал
16.05 35 по вул. Київській 16.05 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
16.10 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(роб. дні)

16.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
16.20 4 ч/з залізн. вокзал 16.25 24 по вул. Київській
16.25 2 по вул. Київській 16.30 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції,  (роб. дні)
16.40 3 ч/з залізн. вокзал 16.40 10 ч/з залізн. вокзал
16.45 24 по вул. Київській 16.45 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
16.50 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(роб. дні)

17.00 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
17.00 10 ч/з залізн. вокзал 17.05 35 по вул. Київській
17.05 6/2 по вул. Київській 17.10 36 ч/з залізн. вокзал до Племстпнції,  (роб. дні)
17.20 3 ч/з залізн. вокзал 17.20 4 ч/з залізн. вокзал,  (роб.дні)
17.25 35 по вул. Київській 17.25 2 по вул. Київській  ч/з «АТБ»
17.30 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(роб. дні)

17.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
17.40 4 ч/з залізн. вокзал 17.45 24 по вул. Київській
17.45 2 по вул. Київській 17.50 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції,  (роб. дні)
18.00 3 ч/з залізн. вокзал 18.00 10 ч/з залізн. вокзал
18.05 24 по вул. Київській 18.05 6/2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
18.10 36 ч/з зал/в. від Племстанції,

(роб. дні)

18.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
18.20 10 ч/з залізн.вокзал 18.25 35 по вул. Київській
18.25 6/2 по вул. Київській 18.30 36 ч/з залізн. вокзал до Племстанції,  (роб. дні)
18.40 3 ч/з залізн. вокзал 18.40 4 ч/з залізн. вокзал
18.45 35 по вул. Київській 18.45 2 по вул. Київській ч/з «АТБ»
18.50 36 ч/з зал/в. від Племстанції 19.00 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
19.05 2 по вул. Київській 19.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
19.20 3 ч/з залізн. вокзал 20.20 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
20.00 3 ч/з залізн. вокзал 21.00 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
20.40 3 ч/з залізн. вокзал 21.40 3 ч/з залізн. вокзал ч/з «АТБ»
21.20 3 ч/з залізн. вокзал
22.00 3 ч/з залізн. вокзал

 

Шкірзавод -Ринок

(щоденно)

Ринок – Шкірзавод

(щоденно)

час   час  
6.20 5 по вул. Київській (роб.дні) 5.55 5 ч/з залізн. вокзал  (роб.дні)
6.25 9 ч/з залізн. вокзал

 

6.00 9 по вул. Київській
6.50 11 по вул. Київській (роб.дні) 6.20 11 ч/з залізн. вокзал  (роб.дні)
7.05 15 ч/з залізн. вокзал
7.45 5 по вул. Київській (роб.дні)

 

6.30 15 по вул. Київській
7.55 9 ч/з залізн. вокзал 7.20 5 ч/з залізн. вокзал  (роб.дні)
8.05

 

15

 

по вул. Київській 7.25 9 по вул. Київській
8.55 15 ч/з залізн. вокзал 7.30 15 ч/з залізн. вокзал
9.35 15 по вул. Київській 8.35 15 по вул. Київській
10.00 9 ч/з залізн. вокзал 9.15 15 ч/з залізн. вокзал
10.40

 

15 ч/з залізн. вокзал
9.35 9 по вул. Київській
11.20 9 ч/з залізн. вокзал
10.15 15 по вул. Київській
11.40 15 по вул. Київській
10.55 9 по вул. Київській
12.10 9 ч/з залізн. вокзал
11.20 15 ч/з залізн. вокзал
12.30 15 по вул. Київській
11.45 9 по вул. Київській
13.10 15 по вул. Київській
12.10 15 по вул. Київській
13.30 9 ч/з залізн. вокзал
12.50 15 ч/з залізн. вокзал
13.50 15 по вул. Київській (роб.дні)
13.05 9 по вул. Київській
14.30 15 ч/з залізн. вокзал   (роб.дні)
13.30 15 ч/з залізн. вокзал   (роб.дні)
15.05 9 ч/з залізн. вокзал
14.10 15 ч/з залізн. вокзал  (роб.дні)
15.20 15 по вул. Київській (роб.дні)
14.25 9 по вул. Київській
15.35 5 по вул. Київській (роб.дні)
14.50 15 по вул. Київській (роб.дні)
16.00 9 ч/з залізн. вокзал
16.40 15 по вул. Київській (роб.дні) 15.00 5 ч/з залізн. вокзал   (роб.дні)
15.30 9 по вул. Київській
17.00 5 по вул. Київській (роб.дні) 16.00 15 ч/з залізн. вокзал   (роб.дні)
17.15 15 по вул. Київській (роб.дні) 16.30 5 ч/з залізн. вокзал   (роб.дні)
17.25 9 ч/з залізн. вокзал 16.55 15 по вул. Київській  (роб.дні)
18.30 9 по вул. Київській 17.00 9 по вул. Київській
18.50 9 ч/з залізн. вокзал 18.10 9 по вул. Київській
19.30 9 по вул. Київській 18.30 9 ч/з залізн. вокзал
19.50 9 ч/з залізн. вокзал 19.10 9 по вул. Київській
20.30 9 по вул. Київській 19.30 9 ч/з залізн. вокзал
21.10 9 по вул. Київській 20.10 9 по вул. Київській
21.50 9 по вул. Київській 20.50 9 по вул. Київській
22.30 9 по вул. Київській 21.30 9 по вул. Київській
22.10 9 по вул. Київській

 

Автобаза — Ринок

(щоденно)

Ринок — Автобаза

(щоденно)

час   час  
5.45 9 по вул.Болгарській 5.25 9 по вул.Сокольській
6.05 11/А по вул.Сокольській (роб.дні) 5.45 11/А по вул.Болгарській (роб.дні)
6.15 10 по вул.Сокольській 6.00 10 по вул.Болгарській
6.30 11/А по вул.Сокольській 6.15 11/А по вул.Болгарській
6.45 4 по вул.Болгарській 6.30 4 по вул.Сокольській
7.00 35/1 по вул.Сокольській 6.45 35/1 по вул.Болгарській
7.10 9 по вул.Болгарській 6.50 9 по вул.Сокольській
7.15 10 по вул.Болгарській 7.00 10 по вул.Сокольській
7.25 11/А по вул.Сокольській (роб. дні) 7.10 11/А по вул.Болгарській (роб. дні)
7.30 11/А по вул.Сокольській 7.15 11 по вул.Сокольській (роб.дні)
7.35 11 по вул.Болгарській (роб.дні) 7.15 11/А по вул.Болгарській
7.45 4 по вул.Болгарській 7.30 4 по вул.Сокольській
8.00 35/1 по вул.Сокольській 7.45 35/1 по вул.Болгарській
8.15 10 по вул.Болгарській 8.00 10 по вул.Сокольській
8.35 9 по вул.Болгарській 8.20 9 по вул.Сокольській
9.00 4 по вул.Болгарській 8.40 4 по вул.Сокольській
9.15 35/1 по вул.Сокольській 8.55 35/1 по вул.Болгарській
9.40 10 по вул.Болгарській 9.20 10 по вул.Сокольській
10.05 11 по вул.Сокольській 9.45 11 по вул.Болгарській
10.20 4 по вул.Болгарській 10.00 4 по вул.Сокольській
10.35 35/1 по вул.Сокольській 10.15 35/1 по вул.Болгарській
10.40 9 по вул.Болгарській 10.25 9 по вул.Сокольській
11.05 11 по вул.Болгарській
11.25 11 по вул.Сокольській
11.40 4 по вул.Болгарській 11.20 4 по вул.Сокольській
11.55 35/1 по вул.Болгарській 11.35 35/1 по вул.Болгарській
12.20 10 по вул.Болгарській 12.00 10 по вул.Сокольській
12.35 11/А по вул.Сокольській 12.15 11/А по вул.Болгарській
12.50 9 по вул.Болгарській 12.35 9 по вул.Сокольській
13.15 35/1 по вул.Сокольській 12.55 35/1 по вул.Болгарській
13.40 10 по вул.Болгарській 13.25 10 по вул.Сокольській
13.55 11/А по вул.Сокольській 13.35 11/А по вул.Болгарській
14.10 9 по вул.Болгарській 13.55 9 по вул.Сокольській
14.35 35/1 по вул.Сокольській 14.15 35/1 по вул.Болгарській
14.50 10 по вул.Болгарській 14.35 10 по вул.Сокольській
15.00 11 по вул.Сокольській (в шкільні дні) 14.45 11 по вул.Болгарській (в шкільні дні)
15.15 11/А по вул.Сокольській 14.55 11/А по вул.Болгарській
15.30 11 по вул.Сокольській  (в шкільні дні) 15.15 11 по вул.Болгарській  (в шкільні дні)
15.40 4 по вул.Болгарській (роб. дні) 15.25 4 по вул.Сокольській (роб. дні)
15.55 35/1 по вул.Сокольській 15.35 35/1 по вул.Болгарській
16.20 10 по вул.Болгарській 16.00 10 по вул.Сокольській
16.35 11/А по вул.Сокольській 16.15 11/А по вул.Болгарській
16.45 9 по вул.Болгарській 16.30 9 по вул.Сокольській
17.00 4 по вул.Болгарській (роб.дні) 16.40 4 по вул.Сокольській (роб.дні)
17.15 35/1 по вул.Сокольській 16.55 35/1 по вул.Болгарській
17.25 11/А по вул.Сокольській  (роб.дні) 17.10 11/А по вул.Болгарській (роб.дні)
17.40 10 по вул.Болгарській 17.20 10 по вул.Сокольській
17.55 11/А по вул.Сокольській 17.35 11/А по вул.Болгарській
18.10 9 по вул.Болгарській 17.55 9 по вул.Сокольській
18.20 9 по вул.Сокольській 18.10 9 по вул.Болгарській
18.50 10 по вул.Сокольській (роб.дні) 18.40 10 по вул.Сокольській (роб.дні)
19.00 9 по вул.Болгарській 18.50 9 по вул.Сокольській
19.20 9 по вул.Сокольській 19.10 9 по вул.Болгарській
20.00 9 по вул.Болгарській 19.50 9 по вул.Сокольській
20.20 9 по вул.Сокольській 20.10 9 по вул.Болгарській
20.45 9 по вул.Сокольській 20.30 9 по вул.Болгарській
21.15 9 по вул.Сокольській 21.00 9 по вул.Болгарській
21.45 9 по вул.Сокольській 21.30 9 по вул.Болгарській

 

Ринок – вул. Кутвицького

(щоденно)

вул.Кутвицького — Ринок

(щоденно)

7.40 19 по вул.Київській 7.15 19 ч/з залізн. вокзал (роб. дні)
8.45 19 ч/з залізн. вокзал 8.10 19 по вул.Київській
9.25 19 по вул.Київській 9.05 19 по вул.Київській
10.05 19 по вул.Київській 9.45 19 ч/з залізн. вокзал
10.45 19 ч/з залізн. вокзал 10.25 19 по вул.Київській
11.25 19 по вул. Київській 11.05 19 по вул.Київській
12.00 19 по вул.Київській 11.45 19 ч/з залізн. вокзал
12.40 19 по вул.Київській 12.20 19 ч/з залізн. вокзал
13.20 19 ч/з залізн. вокзал 13.00 19 ч/з залізн. вокзал
14.00 19 по вул.Київській 13.40 19 по вул.Київській
15.05 19 ч/з залізн. вокзал 14.20 19 по вул.Київській
16.10 19 ч/з залізн. вокзал 15.25 19 по вул.Київській
16.50 19 ч/з залізн. вокзал (роб.дні) 16.30 19 по вул.Київській
17.30 19 ч/з залізн. вокзал 17.10 19 по вул.Київській (роб.дні)
18.10 19 ч/з залізн. вокзал 17.50 19 по вул.Київській

 

Ринок – Пряме

(ч/з Зелений Гай)

(щоденно)

Пряме — Ринок

(ч/з Зелений Гай)

(щоденно)

5.40 7 6.00 7
6.20 7 6.50 7
6.30  в шкільні дні 7.10 в шкільні дні
7.50 7 8.20 7
9.00 7 9.25 7
11.00 7 11.25 7
13.05 7 13.25 7
14.30 7 15.00 7
16.00 7 16.30 7
17.30 7 18.00 7
19.00 7 (роб. дні) 19.30 7 (роб. дні)

 

 

Ринок – Піщана

(по вул.З.Космодем»янської, Папаніна, Калиновій), щоденно

Піщана — Ринок

(по вул.З.Космодем»янської, Папаніна, Калиновій), щоденно

5.30 23  від зупинки біля м/ну «Катран», ч/з З.Гай (в літній період) 6.05 23
6.00 23 6.25 23
6.40 23 7.05 23
6.50 23 7.15 23
7.40 23 8.00 23
8.25 23 8.50 23
9.15 23 9.40 23
10.05 23 10.30 23
10.55 23 11.20 23
11.50 23 12.35 23
12.45 23 13.10 23
13.35 23 14.05 23
14.25 23 14.50 23
15.15 23 15.40 23
16.05 23 16.30 23
16.55 23 17.20 23
17.25 23 18.00 23 До зупинки біля м/ну «Катран» (в літній період)
17.45 23 18.10 23
18.35 23 19.00 23
19.25 23 19.50 23
20.15 23 20.40 23

 

Ринок – Сирзавод

(ч/з Зелений Гай, лікарню), щоденно

Сирзавод — Ринок

(ч/з Зелений Гай, лікарню), щоденно

час   час  
5.25 35/2 5.40 35/2
6.15 35/1 6.20 24
6.35 35 До зупинки «Дачі» 6.30 35/1
6.45 11/А 6.50 35 Від зупинки «Дачі»
7.05 24 7.00 11/А
7.15 35/1 7.20 24
7.25 35/2 7.30 35/1
7.35 35 До зупинки «Дачі» 7.40 35/2
7.45 11/А
8.05 24 7.50 35 Від зупинки «Дачі»
8.10

 

35/2

 

8.00 11/А
8.20 24
8.35 35 До зупинки «Дачі»
8.55

9.10

11/А

24

8.35 35/2
8.50 35 Від зупинки «Дачі»
9.35 35/1
9.45 35 До зупинки «Дачі» 9.15 11/А
9.55 35/2 9.25 24
10.15

 

11/А

 

9.55 35/1
10.25 24 10.05 35 Від зупинки «Дачі»
10.15 35/2
10.35 35/2
10.55 35/1 10.35 11/А
11.05 35 До зупинки «Дачі» 10.45 24
10.55 35/2
11.35 11/А
11.45 24 11.15 35/1
11.25 35 Від зупинки «Дачі»
11.55 35/2
12.15 35/1 11.55 11/А
12.25 35 До зупинки «Дачі» 12.05 24
12.55 11/А 12.15 35/2
13.05 24 12.35 35/1
13.35 35/1 12.45 35 Від зупинки «Дачі»
13.45 35 До зупинки «Дачі» 13.15 11/А
13.55 35/2 13.25 24
13.55 35/1
14.05 35 Від зупинки «Дачі»
14.15 11/А 14.15 35/2
14.25 24 14.35 11/А
14.35 35/2 14.45 24
14.55 35/2
14.55 35/1
15.05 35 До зупинки «Дачі» 15.15 35/1
15.15 35/2 (роб.дні) 15.25 35 Від зупинки «Дачі»
15.35 35/2 (роб.дні)
15.45 24 16.05 24
16.15 35/1
16.25 35 До зупинки «Дачі» 16.35 35/1
16.35 35/2 ( роб. дні) 16.45 35 Від зупинки «Дачі»
16.55 35/2 (роб. дні)
16.55 11/А
17.05 24 17.15 11/А
17.25 35/2 (роб.дні) 17.25 24
17.45 35/2 (роб. дні)
17.35 35/1
17.45 35 До зупинки «Дачі» 17.55 35/1
18.15 35/1 18.05 35 Від зупинки «Дачі»
18.25 24 18.35 35/1
18.45 24

 

Ринок – Сирзавод

(по вул. Михайлівській, Матросова), щоденно

Сирзавод — Ринок

(по вул. Михайлівській, Матросова), щоденно

час   час  
5.40 5 від Прогреса на шкірзавод (роб.дні)
5.45 37 до Прогреса 6.00 37 від Прогреса
6.00 6 до Прогреса  (роб. дні) 6.15 6 вул. Прогреса (роб.дні)
6.05 6/2 6.25 6/2
6.15 37 до Прогреса
6.30 6 До Прогреса (роб.дні) 6.30 37 від Прогреса
6.45 6 від Прогреса  ( роб. дні)
6.55 2 від вул.Піщана
6.40 2 до вул. Піщана 7.00 5 від Прогреса (роб. дні)
6.45 37 до Прогреса 7.00 37 від Прогреса
6.45 5 до Прогреса  (роб.дні) 7.15 6 від Прогреса (роб. дні)
7.00 6 до Прогреса (роб.дні)
7.25 6/2
7.10 6/2 7.30 37 від Прогреса
7.15 37 до Прогреса 7.45 6 від Прогреса   ( роб. дні)
7.30 6 до Прогреса (роб.дні) 7.55 2
7.40 2
8.00 37 від Прогреса
7.45 37 до Прогреса 8.15 6 Дачі (роб.дні)
8.00 6 Дачі  (роб.дні)
8.25 6/2
8.10 6/2 8.35 37 від Прогреса
8.15 37 до Прогреса 8.50 6 вул.Піщана (роб.дні)
8.30 6 вул. Піщана (роб.дні) 9.05 2
8.45 2
9.20 37 від Прогреса
9.05 37 до Прогреса 9.45 6/2
9.25 6/2 м/т щоденно
10.00 37 від Прогреса
9.45 37 до Прогреса 10.05 6
9.45 6 10.25 2
10.05 2 м/т щоденно
10.40 37 від Прогреса
10.25 37 до Прогреса 11.05 6/2
10.45 6/2
11.20 37 від Прогреса
11.05 37 до Прогреса 11.45 2
11.25 2
11.40 37 до Прогреса 12.00 37 від Прогреса
12.25 6/2
12.05 6/2 12.45 37 від Прогреса
12.25 37 до Прогреса 13.05 2
12.45 2 13.20 37 від Прогреса
13.05 37 до Прогреса 13.45 6/2
13.25 6/2 14.00 37 від Прогреса
13.45 37 до Прогреса 14.25 2
14.05 2
14.25 37 до Прогреса 14.40 37 від Прогреса
14.40 6
15.05 37 до Прогреса 15.00 6
15.25 2 15.20 37 від Прогреса
15.40 37 до Прогреса 15.45 2
16.00 5 до Прогреса (роб.дні) 16.00 37 від Прогреса
16.05 6/2 16.15 5 (роб.дні)
16.25 6/2
16.15 37 до Прогреса 16.30 37 Від Прогреса
16.40 2 17.00 2
16.50 37 до Прогреса 17.00 37 від Прогреса
17.20 37 до Прогреса 17.30 37 від Прогреса
17.25 6/2 17.45 6/2
17.25 5 (роб.дні) 17.45 5 (роб. дні)
17.45 6 18.00 6
18.05 2 18.25 2
18.15 6 18.35 6
18.45 6/2 19.00 6/2
19.00 6 по кільцевій 19.15 6 по кільцевій
19.40 6 по кільцевій 19.55 6 по кільцевій
20.15 6 по кільцевій 20.30 6 по кільцевій
21.00 6 по кільцевій 21.15 6 по кільцевій
21.30 6 по кільцевій 21.45 6 по кільцевій

 

Ринок – Лікарня

(щоденно) м/т № 22

Лікарня — Ринок

(щоденно), м/т № 22

  робочі дні вихідні дні робочі дні вихідні дні
6.43 до З.Гаю 7.00 6.50  6.55 від З.Гаю 7.15
7.04 до З.Гаю 7.30 7.09 7.20 від З.Гаю 7.45
7.20 8.00 7.30 8.15
7.30 до З.Гаю 8.30 7.38 7.43 від З.Гаю 8.45
7.42 9.00 7.56 9.15
7.56   9.30 8.08 9.45
8.08 10.00 10.15
8.20 10.30 8.20 10.45
8.32 11.00 8.32 11.15
8.44 11.30 8.44 11.45
8.56 12.00 8.56 12.15
12.30 9.08 12.45
9.08 13.00 13.15
13.30 9.20 13.45
9.20 9.32
9.32 9.44
9.44 9.56
9.56 10.08
10.08 10.20
10.32
10.20 10.44
10.32 10.56
10.44 11.08
10.56 11.20
11.08 11.32
11.20 11.45
11.32 12.00
11.45 12.15
12.00
12.30
12.15 12.45
13.00
12.30 13.15
12.45 13.30
13.00 13.45
13.15 14.00
13.30 14.15
13.45 14.30
14.00 14.45
14.15 15.00
14.30 15.15
14.45 15.30
15.00 15.45 до 3 м-ну
15.15 16.40 до вул.Кутвицького
15.30

7.00 від маг. «АТБ»  до лікарні

7.00 від маг. «Катран» до лікарні

7.05 від вул.Кутвицького до лікарні

 

 

 

 

Маршрут № 31 «Чорновола — Ринок»
  Ринок Чорновола
6.30
6.45 7.00
7.15 7.30
7.45 8.10
8.35 9.00
9.25 9.50
10.15 10.40
11.05 11.30
11.55 12.20
12.45 13.10
13.35 14.00
14.25
16.40 17.00
17.20 17.45
18.10

 

Маршрут № 32 «Спорткомплекс — Ринок»

по вул.Козацькій

Маршрут № 32 «Спорткомплекс — Ринок»

(по вул.Омеляновича – Павленка)

Ринок Спорткомплекс Ринок Спорткомплекс
6.15 6.30
6,30 6.45 6.45 7,00
7.00 7.15 7.15 7.30
7.30 7.45 7.45 8.20
8.10 8.35 8.45 9.10
9.00 9.25 9.35 10.00
9.50 10.15 10.25 10.50
10.40 11.05 11.15 11.40
11.30 11.55 12.05 12.30
12.20 12.45 13.00 13.30

(по вул.Козацькій)

13.10 13.55
15.00 15.20 15.20 15.40
15.40 16.00 16.00 16.20
16.20 16.40 16.40 17.00
17.05 17.20 17.20
17.40 18.00
18.30

 

Маршрут № 33 «Ринок –РЕМ —  вул. Виноградна»
Ринок  Вул. Виноградна
                 5.50 6.00
6.10 6.30
6.40 7.00
7.10 7.30
7.55 8.10
8.25 (ч/з РЕМ) 8.40 (ч/з РЕМ)
8.50 9.00
9.10 (ч/з РЕМ) 9.20 (ч/з РЕМ)
9.40 9.55
10.10 10.20
10.30 (ч/з РЕМ) 10.45 (ч/з РЕМ)
11.00 11.10
11.30 11.40
12.00 12.10
12.30 12.40
13.00 13.10
13.30 13.40
14.10 14.30
14.40 14.55
15.10 15.20
16.25 16.45
17.20 17.35
18.00 18.10
18.40 18.50

 

 

8 комментарии

  1. Максим

    Розклад це добре, але коли він порушується до кого звертатись та які міри прийматимуться з відсутності транспорту на маршруті?

    • Administrator

      Это самый важный вопрос. Но …. по сути звонить только руководству перевозчика и … Сметане (если надо скину его мобилу).
      Но система создана, так что надо там 5 оф. жалоб, чтоб перевозчика оштрафовали. Это бюракратия защищает нерадивых перевозчиков.
      По сути, должно бы хватать одной, но спец. созданы такие правила.
      Также, на этом конкурсе произошёл, по сути саботаж введения ДЖПРС на маршрутках с спец. бесплатным сайтом.
      Власть, это отдала на розсуд перевозчиков, посмотрим, что они. А так бы в Вознесенске сидя дома или с телефона, можно в реальном времени было бы отслеживать где находятся маршрутки.
      Сейчас Сметана всё в ручном режиме регулирует. Так, что не стесняйтесь, звоните ему на прямую, если что…

  2. Да-да. Будьте так добры телефончик опубликовать желательно мобильный и не один. А то частенько возникает желание позвонить с утра пораньше. Особенно когда нет маршруток от сырзавода при рабочих перевозках(а это практически каждый день). Ты опаздываешь, дети опаздывают в школу, мерзнут, мокнут и т.д.. И возникает непреодолимое желание кому-то позвонить и поделиться зарядом бодрости на целый день.

  3. Очень хотелось бы,чтоб наше руководство города хоть раз увидели как приходиться ехать по маршруту №31 «Чорновола-Рынок» в рабочую перевозку 7.30 от ул.Чорновола в маленькой желтой маршрутке,которую по условиям тендера, должны были заменить. Это же просто кошмар!!!Люди не влезают, страшно ехать,каждый раз боишься,что где-то что-то произойдет с тобой,особенно на спуске возле мельницы по ул.Клары-Цеткин. Перевозчику Новаку Виталию совсем все равно,ему лишь бы деньги платили,еще и хомит всем.Но как можно выпускать такую маршрутку на машрут?Люди же не скоты!!!Приглашаем Сметану проехаться с нами в рабочую перевозку!

  4. — Сметана Юрій Олександрович, транспорт 0990396660;
    — Мурман Несторович Пипия, маршрутки Вознесенскавтотранс, 0675125872.
    Оба наголошували, що їм потрібно звонити з проблемних питань на транспорті.

  5. Маршрутки Сирзавод-Ринок о 07.15(від Прогрeсу) на маршруті нeмає!навіщо писати розклад руху,якщо він нe правдивий!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*