Не пропусти

Роз’яснення порядку надання правових консультацій громадянам за допомогою Skype-зв’язку

Начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк роз’яснено порядок надання правових консультацій громадянам за допомогою Skype-зв’язку.

dsc_0110-4

Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області, з метою спрощення доступу громадян до безоплатних правових консультацій, на базі бібліотек області, запроваджено надання правових консультацій громадянам за допомогою Skype-зв’язку.

Відповідно до затверджених графіків Skype-зв’язку кожен громадянин, який має бажання отримати правову допомогу, зможе отримати консультацію «онлайн». Надання консультацій громадянам в режимі Skype-зв’язку здійснюється між громадянином та працівником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Реєстрація осіб, які бажають записатися на сеанс Skype-зв’язку, здійснюється шляхом заповнення громадянином заяви. В заявці зазначається ПІБ заявника; питання, з яким заявник планує звернутись. Також до заявки можуть додаватись скановані копії документів. Вказана заявка надсилається на електронну адресу info@just-mykolaiv.gov.ua.

Після заповнення громадянином заяви та відправлення її на електронну адресу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області  йому надається відповідь на протязі однієї доби з моменту отримання заяви щодо часу консультації та відповідального працівника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Реєстрація на повторний сеанс Skype-зв’язку здійснюється громадянином шляхом заповнення нової заяви із зазначенням дати та часу попередньої заяви.

Більш детально ознайомитись з порядком надання правових консультацій громадянам за допомогою Skype-зв’язку можна за наступним посиланням (http://just-mykolaiv.gov.ua/rekomendatsiji_rozjasnennja_z_naprjamku_pravovoji_osviti_za_2016_rik (методична рекомендація «Скайп-консультації»).

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*