Результати перевірки перевізників у Вознесенську: жахливий технічний стан авто, відсутність документації, зняття автобусів з рейсів

 

У вівторок, 14 листопада, з 4ї години ранку фахівцями управління інфраструктури Миколаївської ОДА було здійснено перевірку порядку проведення передрейсового технічного і медичного огляду водіїв, а також роботу автобусів, що працюють у Вознесенську та Вознесенському районі.

screenshot_21

Спеціалісти управління інфраструктури перевірили як проходять передрейсовий медичний та технічний огляд водії, які здійснюють перевезення за маршрутом «Вознесенськ-Миколаїв», а також по Вознесенському району. Так, було перевірено роботу перевізників — «Вознесенськавтотранс», ФОП «Ярошенко», ФОП «Михайлов». Після випуску автобусів на маршрути, фахівці управління перевірили роботу автобусів на рейсах. У результаті, було виявлено 2 автобуси – перевізники «Вознесенськавтотранс» та ФОП «Михайлов», водії яких взагалі не проходили ні медичного, ні технічного огляду, у них були відсутні документи по маршруту, вогнегасники тощо. Спеціалістами ОДА було викликано поліцію, зафіксовано відповідні порушення та знято автобуси з маршрутів. Надалі поліцейські Вознесенського району пообіцяли реагувати на відповідні заяви у межах своїх повноважень.

В управління інфраструктури зазначають, що порушення умов договору у перевізників Вознесенщини однотипні – жахливий технічний стан автобусів, відсутність документів, несистематичне заповнення індивідуальної книги водія, касово-облікової книги, відсутність вогнегасників, аптечок тощо.

screenshot_20screenshot_17

screenshot_19screenshot_11

screenshot_18screenshot_14

screenshot_15screenshot_13

screenshot_12screenshot_16

screenshot_22screenshot_23

 

3 комментарии

 1. Небывалый

  Оооо, грядет передел рынка? Интересно, кто хочет влезть в перевозки? Презхидент мотобольного клуба?
  А пусть господа проверяющие, проверят городские маршрутки

 2. Татьяна

  А хто перевіряв повноваження цих перевіряючих? Звідки вони взяли, що вони мають перевіряти щось без попередження за 10 днів ?
  Захотіли до суду?
  В нижченаведеному Положенні, яке є чинним сьогодні — немає жодного слова про перевірки автоперевізників!!!!

  Впевнена, що це «руководящая» сила направила їх в місто Вознесенськ, для того, щоб потім відповідним чином вплинути на результати конкурсу перевізників. Хто не згоден- аргументуйте!
  http://www.mk.gov.ua/ua/oda/pidrozidyly/inf/
  ЗАТВЕРДЖУЮ

  Голова Миколаївської обласної
  державної адміністрації

  ______________М.П.Круглов

  _______________2013.

  Розпорядження голови
  облдержадміністрації
  07.05.2013. № 134-р

  ПОЛОЖЕННЯ

  Про затвердження Положення про управління інфраструктури Миколаївської обласної державної адміністрації

 3. Владимир

  Они имеют право, проверять так как они заказчики по этим маршрутам.
  Они определяют условия конкурса и победителя, и текст договора с перевозчиком.
  Скорей всего в договоре всё написано, в положении о управлении всё тоже написано так, что эти полномочия они себе назначают как заказчики перевозок.
  Было бы смешно если б заказчик перевозок не имел права проверять…
  Штраф они выписать не могут, но все эти бумаги идут в конкурсный комитет.
  И правильно на каждого перевозчика там есть такие бумаги и высовуют на конкурсе их на того перевозчика, который не договорился.
  Они ведь не лезли проверять городские маршруты…
  Это всё равно, что на городских маршрутах например перевозчики будут Сметану на..хер посылать, когда он к ним придёт типа с проверкой. Хотя мы помним, что со Сметаной так поступили, на маршрутках в Николаев- типа не пустили в туалет или что то вроде этого. Так собственник потом, чуть не лишился ни только этих перевозок но и самой будочки «автовокзал».
  Подать в суд, а потом прийти и пытаться выиграть маршрут (как ни в чём не бывало)- вряд ли получится.
  Судится конечно с «рукой которая определяет победителя на маршруте» теоретически можно, но себе дороже. Надо с нужными людьми договариваться.
  Хотя один предприниматель в Украине Беня Коломойский, всегда судился по поводу и без. Но у него были и другие методы роботы…

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*