Результати конкурсу дитячої творчості „Майстер із Соколів”

Завершився конкурс дитячої творчості „Майстер із Соколів”

25 січня в музеї Є.А.Кібріка відбулося підведення підсумків конкурсу дитячої творчості „Майстер із Соколів”. В конкурсі прийняли участь 84 юних майстрів, художників, майбутніх дизайнерів, які представили на виставку 106 робіт. Відразу звертають на себе увагу картини з кольорової шкіри, які передають веселкову гаму природних явищ: це пейзажі в околицях такого знайомого куточка міста, яке з давніх часів мало назву Соколи.

Головна тема конкурсу: „Мій улюблений герой мультфільму”. Переважна більшість учасників конкурсу в своїх роботах творчо передали своє захоплення улюбленим героєм мультфільму.

muz-2

Конкурсні роботи оцінювало компетентне журі. Результати конкурсу:

За участь у конкурсі дитячої творчості «Майстер із Соколів» нагороджуються грамотою:

1. Колектив Вознесенської ЗОШ № 10, який представив на конкурс 13 робіт;

2. Учні Вознесенської СЗОШ-І, які представили на конкурс 12 робіт;

3. Колектив Вознесенської гімназії № 1, який представив на конкурс 11 робіт;

4. Колектив Вознесенської спеціалізованої школи І ступеня № 1, який представив на конкурс 8 робіт;

5. Колектив Вознесенської ЗОШ № 6, який представив на конкурс 8 робіт;

6. Колектив Вознесенської ЗОШ № 3, який представив на конкурс 6 робіт;

7. Колектив Вознесенської ЗОШ № 4, який представив на конкурс 5 робіт;

8. Колектив Вознесенської ЗОШ № 5, який представив на конкурс 5 робіт;

9. Колектив «Образотворче мистецтво» Вознесенського ЦДЮТ, який представив на конкурс 12 робіт;

10. Колектив Художнього відділення кз „Вознесенська Дитяча школа мистецтв”, який представив на конкурс 25 робіт.

За плідну співпрацю в організації та проведенні міського конкурсу дитячої творчості «Майстер із Соколів» нагороджується грамотою:

Петрова Валентина Михайлівна – керівник колективу «Образотворче мистецтво» ЦДЮТ, вчитель ВСЗОШ-І; вихованці Петрової В.М. презентували на конкурсі 24 роботи.

muz-4

За творчий підхід та майстерність,номінація „Малюнок” І вікова група нагороджуються грамотою:

1. Луценко Олена – учениця ЗОШ № 5;

2. Соломкіна Карина — вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

3. Бєлкіна Валерія — вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

4. Данильчук Ганна – вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.

5. Доброжан Аліна –вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

6. Войтова Даша –вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.

7. Черновалова Поліна – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

8. Яроцька Сніжана – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

9. Лемякін Ростислав – учень ЗОШ № 4.

muz-5

За творчий підхід та майстерність,номінація „Малюнок” ІІ вікова група нагороджуються грамотою:

1. Хобзей Діана – учениця ЗОШ № 3;

2. Колесніченко Дар’я – вихованка ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

3. Цепла Дар’я – учениця гімназії № 1;

4. Ткаченко Ганна – вихованка ВЦДЮТ, кер.Петрова В.М.

5. Цимерман Максим — вихованця ВДШМ, кер.Філіна Ю.С.

За творчий підхід та майстерність,номінація „Вироби ДУМ” нагороджуються грамотою:

1. Юдова Мар’яна – учениця ЗОШ № 6;

2. Лозенко Сергій – учень ЗОШ № 10;

3. Штурко Сергій – учень ЗОШ № 4;

4. Нестеренко Діана – учениця ЗОШ № 10;

5. Ованесіян Тигран – учень ЗОШ № 10;

6. Дроншкевич Максим – учень Возн.СШ І ст. № 1;

7. Кирток Дар’я –учениця ЗОШ № 10;

8. Урсу Тетяна – вихованка ВСЗОШ-І;

9. Шевель Владислав – учень ЗОШ № 10;

10. Гуда Єлизавета – учениця Возн.СШ І ст. № 1;

11. Листопад Валерія – учениця гімназії № 1.

За третє місце у конкурсі, номінація „Малюнок” ІІ вікова група нагороджуються грамотою і солодощами:

1. Баронова Дар’я – учениця гімназії № 1

2. Іванова Ірина –вихованка ВДШМ, кер.Кірєєва Л.Е

За третє місце у конкурсі, номінація „Вироби ДУМ” нагороджуються грамотою і солодощами:

1.Шихмахер Єлизавета – учениця ЗОШ № 8

2. Нікіфорова Діана – вихованка ВСЗОШ-І

За друге місце у конкурсі, номінація „Малюнок” нагороджується грамотою і солодощами:

1. Кравцов Сергій – вихованець ВЦДЮТ, кер. Петрова В.М.

За друге місце у конкурсі, номінація „Вироби ДУМ” нагороджуються грамотою і солодощами:

1.Лисюк Ангеліна – учениця ЗОШ № 3

2. Тульчий Ольга – учениця ЗОШ № 6

За перше місце у конкурсі, номінація „Малюнок” нагороджується грамотою і солодощами:

1. Тяжелова Ольга — вихованка ВДШМ, кер.Кірєєва Л.Є

За перше місце у конкурсі, номінація „Вироби ДУМ” нагороджуються грамотойі солодощами:

Колектив учнів ЗОШ № 10 – Кушнир Максим, Кушнир Софія, Вендель Володимир.

Кращі роботи учасників конкурсу відзначені грамотами, а автори-переможці отримали ще й солодощі.

За матеріальну підтримку організатори конкурсу висловлюють щиру подяку депутату міської ради Костюкову Олегу Сергійовичу.

http://voznesensk.org/material/5290

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*