Рейди робочої групи з легалізації трудових відносин та співпраця органів місцевого самоврядування із органами державної влади

Робочою групою з легалізації трудових відносин на території м. Вознесенська продовжують здійснюватися перевірки фізичних та юридичних  осіб – підприємців з питань оформлення трудових відносин,  внаслідок яких станом на грудень 2017 року було перевірено 357 суб’єктів господарювання, виявлено 37 неоформлених осіб, усунуто 25 порушень. За результатами виявлених порушень стосовно оформлення підприємницької діяльності фізичних осіб — підприємців направлені матеріали до Вознесенського відділу поліції ГУНП в Миколаївській обл., ГУ національної поліції у Миколаївській області, ГУ ДФС у Миколаївській області для притягнення окремих підприємців до відповідальності.

img_6801

Стосовно підприємців, які використовують найману працю без оформлення трудових відносин здійснюються перевірки інспектором праці Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради.

Нагадуємо, що за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору передбачено штрафні санкції, а саме:

—          від 510 грн. до 1700 грн., ( ч.3 ст. 41 КУпАП) при притягненні до адміністративної відповідальності;

—          96 000грн. ( абз.2 ч2 ст.265 КЗпПУ) при притягненні до фінансової відповідальності.

У зв’язку із вищезазначеним наголошуємо, що рейди робочої групи з легалізації трудових відносин є передумовою для здійснення перевірок додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із працівниками, підставою проведення перевірок є протокол засідання робочої групи, в якому відображаються всі факти порушень фізичних осіб — підприємців засвідченні комісією!

Управління соціального захисту населення

  Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6758

1 комментарий

  1. Гаврило

    Потрібно регулярно перевіряти підприємвцвів. Ви ж дивіьтся, як базар наполовину пустіє під час перевірок! Там не то що неоформлені реалізатори — там сапі підприємц і роками працюють без будь-яких документів! І нагло дивляться на тих, хто платить всі податки. Вони що самі розумні? Пропоную зробити анонімний телефон чи мило, куди можна було б повідомляти конкретні номера контейнерів і магазинів, які працюють нелегально.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*