Раптова перевірка прокуратурою Вознесенської виправної колонії виявила низку норушень

Дотримання вимог законодавства в установах Державної кримінально-виконавчої служби області – один з пріоритетів у діяльності органів прокуратури.

Стан додержання законів в установах Державної кримінально-виконавчої служби області, перебуває на постійному контролі керівництва регіональної прокуратури.

Так, у грудні поточного року прокурорами проведено перевірки додержання вимог законодавства України з питань матеріально-побутового забезпечення та медичного обслуговування в’язнів в установах виконання покарань області.

Зокрема, проведеною перевіркою у Миколаївському слідчому ізоляторі виявлено порушення вимог Законів України «Про попереднє ув’язнення» та інших законодавчих актів з питань матеріально-побутового забезпечення та медичного обслуговування взятих під варту осіб, що призводить до порушення ст. 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

За запровадженою Генеральною прокуратурою практикою, проведено раптові перевірки з аналогічних питань у діяльності Арбузинської та Вознесенської виправних колоніях, у ході яких  виявлені порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства щодо режимних вимог, матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення, дотримання трудових прав в’язнів, тощо.

За результатами проведених перевірок, прокуратурою області внесено вказівки керівництву зазначених установ Державної кримінально-виконавчої служби області про усунення порушень вимог законодавства та ініційовано питання про притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Загалом, поточного року за результатами здійснення перевірок у діяльності установ Державної кримінально-виконавчої служби області внесено 107 документів реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 206 службових осіб.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*