Радник Авакова обурився діяльністю Вознесенської прокуратури щодо землі сільгосппризначення

 

screenshot_724852424_828360464010414_3578367823680677538_n-1140x600

Читаю і плачу.
Невже немає чим займатися ,невже всі серйозні справи уже розслідуванні і справжні злочинці засуджені.?
А може наведено порядок із землями держвласності ,які знаходяться у постійному користуванні дежпідприємств,наукових і освітніх установ,дослідних станцій…,які роками працюють по різноманітним схемам,договорам,передані в оренду,грубо кажучи в тіні ,оренда плата іде тільки в карман,як і реалізація сг продукції чисто за нал.?
А самовільно захоплені паї відумершої спадщини,невитрибувані,землі резерву і запасу…,а таких в кожному районі 15-25 відсотків.Тут на кону сотні мільйонів гривень,сюди не пхнешся,а то можна голову втратити,а не тільки посаду.
А тут є договір,є місцева рада і депутати,які краще знають кому надати землю і хто краще заплатить.
Ну немає худоби,щоб випасати,то нехай стоїть пусткою і бурянами заростає?
В здоровій голові не вкладається таке звинувачення.
Хотів би побачити ,що держава буде робити із поверненеми землями.
А охочих на вже оброблені поля ,напевне,є чимало. Ось,думаю,основна причина.

Нагадаємо, раніше з’явилась інформація про те, що керівником Вознесенської місцевої прокуратури до Вознесенського міськрайонного суду скеровано дві позовні заяви про дострокове розірвання договорів оренди землі та повернення у розпорядження держави земельних ділянок загальною площею 215 га вартістю майже 1 млн. грн.

«Невже немає чим займатися, невже всі серйозні справи уже розслідуванні і справжні злочинці засуджені?

А може наведено порядок із землями держвласності, які знаходяться у постійному користуванні дежпідприємств, наукових і освітніх установ, дослідних станцій, які роками працюють по різноманітним схемам, договорам, передані в оренду, грубо кажучи в тіні, оренда плата іде тільки в карман, як і реалізація с/г продукції чисто за нал.?

А самовільно захоплені паї відумершої спадщини, невитрибувані, землі резерву і запасу, а таких в кожному районі 15-25 відсотків. Тут на кону сотні мільйонів гривень, сюди не пхнешся, а то можна голову втратити, а не тільки посаду», – пише політик.

Він вважає, що цими питаннями в ситуації, яка існує в районах на сьогоднішній день, має займатись депутати місцевих рад. Саме вони, на його думку, знають, кому надати землю і хто краще за неї заплатить.

Адже в повідомленні прокуратури йдеться про те, що громадяни використовували ці землі не за цільовим призначенням, вирощуючи соняшник, у той час, коли вони призначені для сінокосіння та випасання худоби із земель запасу сільськогосподарського призначення в межах території Прибужанівської та Щербанівської сільських рад Вознесенського району.

«Ну немає худоби, щоб випасати, то нехай стоїть пусткою і бур’янами заростає? В здоровій голові не вкладається таке звинувачення. Хотів би побачити ,що держава буде робити із поверненими землями. А охочих на вже оброблені поля ,напевно, є чимало. Ось, думаю, основна причина», – підсумував свою думку Апостол.

http://agro-yug.com.ua/archives/5759

2 комментарии

  1. БЫВАЛЫЙ

    Чему удивляется советник Авакова, пускай лучше посоветует навести порядок с раскрытиями хотябы тяжких преступлений Вознесенской полицией. Такого еще не было чтобы в прошлом году дважды покушались на депутата горсовета и до сих пор никто не найден. Что уже говорить о простых гражданах,куда идти за помощью?

  2. Сергей Колесников

    Цей «совэтнык» такий же як і його бос. Як видно із його кродкодилячих сльоз, він жодного разу не був на селі. Інакше б він знав, що єдине, що допомогає мешканцям села вижити — це КОРОВА. Але ні випасів, ні сіножаття вже не залишилося. Все за хабаря привласнили всілякого роду тіньові ділки. І якщо цільове призначення землі — сіножаття та випас, то так і повіинно бути. І змінювати цільове призначення землі можна тільки у законному порядку. Іякщо нема корів, щоб випасати та косити сіно, то це говорить тільки про одне — села вже не стало. Але цього покищо не можна сказати про Прибужани — туди переселилися мешканці тих багатьох сіл, які вже зникли з карти району.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*