ПУТІЯ Юрія Валерійовича планують з 24 червня 2017р. затвердити на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ПУТІЯ Юрія Валерійовича планують  з 24 червня 2017р. затвердити на посаді  заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

На сьогодні директор Комунальної організації «Вознесенський мі-ський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

screenshot_1

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Від 23 червня 2017р. № сесія VII скликання

м. Вознесенськ

Про затвердження на посаді

заступника міського голови

з питань діяльності виконав-

чих органів ради

Розглянувши пропозицію міського голови щодо кандидатури, яка пропонується для затвердження на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, відповідно до статті 23 Кодексу законів про працю України, до статей 3, 10, 11, 14, 15, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Мі-ністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оп-лати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та ін-ших органів» зі змінами, статей 3.2.10; 3.4.9; 3.5.10 Статуту територіальної громади міста Вознесенська, затвердженого рішенням міської ради від 30 травня 2001 року № 4, керуючись пунктами 3, 14 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Ук-раїні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. ЗАТВЕРДИТИ з 24 червня 2017 року ПУТІЯ Юрія Валерійовича на посаді заступ-ника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради на період повноважень мі-ської ради сьомого скликання з посадовим окладом в розмірі 3219 грн.

2. ПУТІЮ Ю.В., заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих ор-ганів ради СКЛАСТИ Присягу посадової особи місцевого самоврядування та ПІДПИСАТИ її текст.

3. ПРИСВОЇТИ з 24 червня 2017 року ПУТІЮ Ю.В., заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, 09 ранг посадової особи в межах четвертої ка-тегорії посад.

4. ВСТАНОВИТИ з 24 червня 2017 року ПУТІЮ Ю.В., заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, надбавку за ранг в розмірі 90 грн.

5. Встановити з 24 червня 2017 року ПУТІЮ Ю.В., заступнику міського голови з пи-тань діяльності виконавчих органів ради, персональну надбавку за високі досягнення у праці

та виконання особливо важливої роботи у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням на-дбавок за ранг.

6. Встановити з 24 червня 2017 року ПУТІЮ Ю.В., заступнику міського голови з пи-тань діяльності виконавчих органів ради, премію у розмірі 150% посадового окладу.

7. ПУТІЮ Юрію Валерійовичу, заступнику міського голови з питань діяльності вико-навчих органів ради, надавати матеріальну допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та допомогу на вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати

8. Виконавчому комітету Вознесенської міської ради здійснювати виплату в межах фонду оплати праці на 2017 рік.

Міський голова В.Д.Луков

http://voz.gov.ua/js/tinymce/uploads/documents/32p_13_23.06.2017.doc

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*