Не пропусти

Прокуратурою вжито заходів до припинення незаконного використання 28 га земель комунальної власності

 

Органи прокуратури Миколаївської області принципово реагують на незаконне використання земель сільськогосподарського призначення.
Так, Вознесенською місцевою прокуратурою встановлено факт самовільного зайняття земельних ділянок загальною площею 28 га вартістю понад 200 тис грн на території Прибужанівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району без належних правових підстав.
Встановлено, що у березні поточного року місцеві жителі, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняли зазначені земельні ділянки та засіяли озимою пшеницею.
Вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності з вимогою звільнити у місячний строк самовільно зайняті земельні ділянки.
Незважаючи на це, вони продовжили незаконно використовувати земельні ділянки, що підтверджено відповідними актами обстеження та інформацією сільської ради.
Вказане стало підставою для подання місцевою прокуратурою до Вознесенського міськрайонного суду 2 позовів про повернення самовільно зайнятих земельних ділянок комунальної власності.
Розгляд позовів триває.

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

 

64486706_1202379273268524_1170227126138306560_n

За інформацією Вознесенської місцевої прокуратури

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*