Проекти рішень XII сесії Дорошівської сільської ради 29.03.2018 року

                         screenshot_15

Порядок денний

на ХІІ   сесію, яка відбудеться 29.03.2018 року о 14.00

в адміністративній будівлі с. Білоусівка.

 

 1. Про затвердження порядку денного. Доповідач  сільський голова  Ігнатов О.А..
 2. Про  звіт сільського голови  Ігнатова О.А.. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А..
 3. Про внесення змін до рішення Дорошівської сільської ради від 22.12.2017 року №4 «Про затвердження структури та чисельності апарату Дорошівської сільської ради та її виконавчих органів на 2018 рік» . Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 4. Про затвердження Програми «Молодь Вознесенщини»  по Дорошівській сільській раді на 2018-2020 роки . Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 5. Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей «Дитинство» по Дорошівській сільській рад на 2018 – 2020 роки. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 6. Про надання одноразової матеріальної допомоги. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 7. Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Дорошівської сільської ради на 2018-2020 роки. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 8. Про затвердження Положення про оренду комунального майна Дорошівської сільської ради,  Методики розрахунку і порядку використання орендної плати та Типового договору оренди комунального майна. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..
 9. Про затвердження акту прийняття на баланс ліній зовнішнього освітлення в с. Дорошівка  та с. Білоусівка, Вознесенського району Миколаївської області. Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В
 10. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт ліній зовнішнього освітлення с. Дорошівка та с. Білоусівка Вознесенського району Миколаївської області.  Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В.
 11. Про затвердження програми зайнятості населення по Дорошівській сільській раді на період до 2020 року. Доповідач секретар сільської ради Пасюк Л.С..
 12. Про дозвіл на прийняття відмерлої спадщини . Доповідач начальник відділу організаційно-кадрової роботи та правового забезпечення Грищенко Т.В..
 13. Про внесення змін до складу виконавчого комітету. Доповідач сільський голова Ігнатов О.А.
 14. Про затвердження генерального плану с. Дорошівка. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..
 15. Про погодження  передачі у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..
 16. Про погодження  передачі у власність земельних ділянок для ведення фермерського  господарства. Доповідач начальник відділу архітектури , земельних відносин та житлово-комунального господарства Урбанович І.І..
 17. Про погодження передачі земельної ділянки права на яку виставлені  на земельні торги. Урбанович І.І.
 18. Різне.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*