Проект EV-net шукає партнерів на півдні України, для безкоштовної передачі їм зарядки для електромобілів, або на комерційній основі.

Проект EV-net шукає партнерів на півдні України, для безкоштовної передачі їм  зарядки для електромобілів, або на комерційній основі.

Нагадаємо, найближчі станції для зарядки електромобілів від Вознесенська, знаходяться в Миколаєві та Кривому Озері.

Як ви вибираєте місця для розміщення станцій?

Ми розміщуємо зарядні станції у ключових місцях біля трас. Переважно це кафе, ресторани, готелі чи СТО, де водії можуть відпочити поки автомобіль заряджається. Ключовою вимогою є доступна потужність — 22 кВт.

Не менш важливий фактор — це інтерес самого власника закладу у розвитку електромобільної інфраструктури.

1

На яких умовах ви встановлюєте зарядні станції?

Є декілька моделей співпраці:

Перша модель, по якій вже встановлено близько 30 станцій, це коли ми безкоштовно надаємо та встановлюємо станцію біля якогось із закладів. При цьому основною умовою є те, щоб власник закладу забезпечив безкоштовний та цілодобовий доступ до станції для всіх електромобілістів.

Друга модель, по якій встановлено більше 10 станцій, це коли підприємці ще не готові взяти на себе відповідальність безкоштовно заряджати всі електромобілі. В такому випадку вони заряждають автівки не безкоштовно, а утримують компенсацію за спожиту ел.енергію (по лічильнику). При цьому зарядні станції ми їм надаємо не безкоштовно, а за собівартістю (бл. $290).

Якщо підприємець обрав першу модель співпраці, то яка йому буде вигода безкоштовно заряджати електромобілі?

Вони отримують гарантованого клієнта на декілька годин, який замовляє у них суміжні послуги — чай, каву, обіди, тощо. Якщо це готелі, то водії можуть залишитися на ніч.

За один сеанс зарядки, електромобілі споживають ел.енергії в середньому на 50 грн. При цьому середній чек з автомобіля — близько 300 грн.

Були навіть випадки, коли заклади планували отримувати компенсацію, але побачивши середні чеки перших п’яти електромобілістів, відмовились від утримання компенсаці.

Ще однією вигодою для цих закладів є те, що вони виносяться на світову карту зарядних станцій що є додатковою рекламою.

Звідки ви берете фінансування для встановлення безкоштовних зарядок?

Основне фінансування — це внески клубників та фінансова підтримка від людей, які бачать іншу модель суспільства, держави та економіки.

На справді, на першому етапі ми монтуємо досить прості щити для зарядки електромобілів, собівартість яких близько 8000 грн, тому навіть з невеликими інвестиціями ми отримали гарний результат.

А який буде другий етап?

Другим етапом буде встановлення швидких станцій, які дозволятимуть заряджати електромобілі в 5 разів швидше.

Що потрібно зробити українському закладу, щоб ви безкоштовно надали їм зарядну станцію?

По-перше, заклад має знаходитися в ключовій точці. Зараз нас в першу чергу цікавить напрямок з Києва на Південь, а саме — місця, де в радіусі 50 км нема безкоштовних зарядок.

По-друге, має бути наявна потужність — 22 кВт.

Якщо ваш заклад відповідає цим вимогам, можете зв’язатися зі мною особисто: 066-349-71-82, vladv79.vv@gmail.com

Якщо заклад відповідає вимогам, то через скільки часу ви зможете встановити станцію?

Сам процес монтажу займає близько 2-х годин. Але оскільки кількість наявних зарядок зараз обмежена, то у нас є черга по якій ми встановлюємо станції.

Але у будь-якому випадку, якщо у вас є бажання долучатися до електромобільного руху і у ваш заклад розташований у цікавому місці — залишайте ваші контакти і ми обов’язково знайдемо взаємовигідний варіант співпраці.

Шановні читачі! З’явилась можливість знайти спеціаліста для будівництва.
http://ecotown.us9.list-manage2.com/track/click?u=59ded281b5c39626819dc432a&id=7b506cd11e&e=6e224f96be

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*