Продовжуються зустрічі міського голови з мешканцями міста

У середу, 20 грудня, відбулась чергова «осіння» зустріч міського голови Віталія Лукова з мешканцями міста у загальноосвітній школі № 4.

Як і на минулих зустрічах очільник міста розпочав з «Картки вознесенця», як основної теми року. «Картка» призначена для отримання лікарем оперативної інформації про пацієнта, яка дозволить ефективно використовувати дорогоцінні секунди часу аби якнайшвидше приступити до лікування хворого або пораненого.

Але медициною «Картка вознесенця» не обмежується. На електронний носій розміщено також інформацію про наявні пільги особи. Таким чином, користувач «картки», який має право на пільговий проїзд, отримує можливість користуватись міським транспортом за дешевшою ціною або й зовсім безкоштовно. При цьому процес отримання пільг є повністю автоматизованим і міська влада тепер буде точно знати кількість перевезених пільговиків. А це, в свою чергу, дасть можливість розраховуватись з перевізниками відповідно до реальних даних статистики, а не за приблизними підрахунками.

Ще однією перевагою «Картки вознесенця» є можливість отримати знижки в місцевих магазинах, які співпрацюють з «карткою».

Говорив Віталій Луков про ремонт ЗОШ № 4 та необхідність вирішення проблеми з подвір’ям школи, зазначивши, що вже зараз ведеться робота в цьому напрямку.

На всі питання від громади міський голова надав вичерпні відповіді, а слушні зауваження будуть обов’язково взяті до уваги.

Зустрічі у мікрорайонах міста продовжуються. Чекаємо вас:

— 21 грудня о 17.00 у ЗОШ №6

— 22 грудня о 16.30 у ЗОШ №7

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

 

http://voz.gov.ua/material/6759

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*