Продовжуються рейди щодо виявлення вознесенців, котрі порушують правила благоустрою

17 серпня, до ГФ «Соколи» надійшла інформація від небайдужих мешканців міста щодо створення несанкціонованого звалища з рослинних відходів біля контейнерного майданчика по вулиці Соборності. Громадське формування разом з КП «Санітарна очистка міста» негайно повернули сміття його власникам.

Шановні вознесенці! В черговий раз наголошуємо на культурі поводження з ТВП, рослинними та побутовими відходами. Просимо не сипати в контейнери землю, будівельне сміття та перегній. Гілля дерев, лозу та бадилля потрібно компактно зв’язувати, листя, змет тарувати в пакети та залишати біля сміттєвих баків.

Кожного для по місту проводяться рейди, під час яких складаються протоколи правопорушень на містян, котрі зносять та звозять до контейнерних майданчиків нетароване сміття, забивають контейнери землею, перегноєм та будівельним сміттям. Попереджаємо! При виявленні такого факту сміття буде повернене його власнику!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

ГФ «Соколи»

  • http://voz.gov.ua/novini/807-prodovzhuiutsia-reidy-schodo-vyiavlennia-voznesenciv-kotri-porushuiut-pravyla-blagoustroiu.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*