Не пропусти

Продовжується обговорення питання будівництва сонячної електростанції на території міста Вознесенська

4 серпня відбулась чергова зустріч з народним депутатом Олександром Лівіком щодо будівництва сонячної електростанції на території міста Вознесенська. На нараді також були присутні: заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана та Юрій Путій, директор КП «Водопостачання м. Вознесенська» Олексій Вдовіченко, директор КП «Альтен» Олександр Волков, представник ТОВ «Solar Service» Єгор Волошин, начальники Управління комунальної власності та Фінансового управління ВМР Вікторія Міняйло та Валентина Москаленко.

Народним депутатом оголошено, що вже відбулась розмова з проектантом, який найближчим часом наддасть точний перелік документів, що потрібні для початку проектування СЕС.

Юрій Сметана, як головуючий наради, підвів підсумки попередніх протокольних доручень, які були частково вирішені та зазначив, що орієнтовно весь пакет документів зібрано.

Також, начальником Фінансового управління ВМР було повідомлено про надходження коштів державної субвенції у розмірі 9 млн. грн., а директором КП «Альтен» — про відмову у отриманні статусу платника ПДВ.

Наостанок, присутнім наради надані відповідні протокольні доручення, які повинні бути виконані вже до наступної зустрічі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6153

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*