Проблеми річки Арбузинки не залишають байдужими багатьох мешканців села Трикрати

Під керівництвом вчителів Трикратської школи діти прийняли активну участь у вивчені екологічного стану річки. У межах конкурсу «Еко-дії на Миколаївщині» ми продовжуємо впроваджувати Еко-ініціативи серед населення.
Хіба це нормально – спочатку забруднити, а потім очищати? Чи не краще просто не забруднювати? Не всі розуміють, що наші вчинки шкодять природі. Тому не можна стояти осторонь нашого життя, спостерігати за іншими, а потрібно діяти, проявляти ініціативу, не боятися робити добрі справи на благо нашій матінці природі та людям.
Хлюпоче синя річка.
Ой річка, ой ріка!
Юрба нас невеличка,
Зате ж бо гомінка!
З яким задоволенням діти взялися за прибирання берега річки. Нехай ці дитячі зусилля будуть прикладом для дорослих!

66

https://www.facebook.com/%D0%9

1 комментарий

  1. Самое интересное, что вышли дети,школьники-как говорит автор статьи «хай це буде прикладом для дорослых» Діти самі просто так не виходять? Вчителі їх без дозволу не виводять?
    А що наші дорослі голосують за підвищення Олександрівського водосховища. Колеснікова та інших активістів роблять дураками (Луков і Торжинська). Водночас в місті зявились біг борди з логотипом м.Вознесенська захистимо Бузький Гард
    В мене просте питання хто його Бузький Гард? все ж таки захищае ?Луков, Торжинська, чи все ж таки громадськість?
    і ще одне дуже цікаве «Соколині перегони»,чомусь в про-відео маршрут не пролягав через «лісапетну дорожку», яку так попмпезно відкривав вождь племені міста Вознесенська «Лупоглазій» з вождем Миколаївської області під назвою «Підбите око».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*