Приємний подарунок до Дня місцевого самоврядування

7 грудня, в рамках святкування Дня місцевого самоврядування до Вознесенська завітала труппа Миколаївського російського драматичного театру із виставою «Гарнир по-французски».

У антракті міський голова Віталій Луков висловив свої вітання усім причетним до розбудови нашої громади та побажав міцного здоров’я, сил та наснаги для звершення нових професійних висот.

Почесними грамотами Миколаївської обласної державної адміністрації та Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за високу професійну майстерність та активну громадську діяльність на благо громади міста нагороджено голів постійних депутатських комісій, голів вуличних комітетів та ОСББ, посадових осіб та працівників виконавчих органів Вознесенської міської ради.

По закінченню вистави присутні подякували акторам за чудову гру та хороший настрій щирими оплесками.

 

Відділ інформаційної діяльності

 та комунікацій з громадськістю АВК ВМР

http://voz.gov.ua/material/6683

2 комментарии

  1. Наталія

    Не розумію вас адміністратор коли ви допускаєте до друку такі коментарі. Уважно прочитайте нормативно-правові документи за якими ви працюєте, бо коментар вище то прямий заклик до насилля. А це, як ви розумієте….це вже стаття до вас як адміністратора. Так що подумайте. Якщо ви думаєте, що друкуючи такі коментарі піднімаєте собі рейтинг….. ви глибоко помиляєтесь. Шануйте себе та інших!

    • Administrator

      Согласен, спасибо за то что заметили. Удалили. Много не проходит, но бывает…

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*