Привітання голови Вознесенського міськрайонного суду Вуїва О.В. з днем працівника суду та керівника апарату Єрьоміної Т.О.

Шановні колеги — судді та працівники апарату суду!
Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників суду!Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.Глибоко переконаний, що Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, реалізації та захисту прав і законних інтересів кожного громадянина та суб’єктів господарювання, забезпечення неупереджених, виважених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.З нагоди професійного свята зичу Вам витримки і сили духу, натхнення та оптимізму, міцного здоров’я і родинного щастя, добра та злагоди, а нашій незалежній Україні – миру, спокою та процвітання! Нехай людська повага й довіра стануть гідними орієнтирами у Вашій щоденній роботі!

 

Голова Вознесенського міськрайонного суду Вуїв О.В.

Привітання керівника апарату Вознесенського

міськрайонного суду

Єрьоміної Т.О. з днем працівника суду

 406942_news

Шановні судді та працівники судових установ України! Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята!

Щодня до суду звертаються тисячі громадян, які потребують ефективного захисту своїх прав та інтересів. І саме суд є тим органом, що забезпечує гарантії такого захисту. На суддів і працівників апарату покладається величезна відповідальність за організацію належного доступу до правосуддя і, власне, функціонування суду.

Обравши нелегкий професійний шлях, шановні колеги, пам’ятаймо, що авторитет судової влади залежить від кожного з нас, від нашого професіоналізму,наполегливої праці, моральних якостей.

Тож нехай принциповість, сумлінність, вірність ідеалам права і справедливості завжди будуть надійними помічниками у справі служіння українському народові, а щоденна робота викликає суспільну повагу та довіру.

Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, добра і злагоди, родинного затишку, успіхів у благородній і відповідальній справі.

 

Керівник апарату Вознесенського міськрайонного суду Єрьоміна Т.О.

http://vs.mk.court.gov.ua/sud1407/pres-centr/news/406945/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*