Не пропусти

Прибужанівська ОТГ відзначила День Прапора та 26-ту річницю Незалежності України

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, слава України!

23 серпня 2017 року проведено урочистості до дня Прапора та дня Незалежності України.  У заході  взяли  участь  голова районної ради Бурдін І.А., директор  Яструбинівської  ЗОШ  Давидович  Л.А.  та  колектив  Яструбинівської  ЗОШ.,  діловод  Прибужанівської сільської  ради  Абакумова В.Н.  та  мешканці  с.Яструбинове.  Концертна частина за участю вокального ансамблю «Вербиченька». Урочисте підняття державного прапора та покладання квітів до памятника загиблим воїнам.

Любіть Україну, як сонце, любіть, як вітер, як трави, як води… В годину щасливу і в радості мить, любіть у годину негоди.

 

Любіть Україну, як сонце, любіть,
як вітер, як трави, як води…
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди

23 серпня в Тімірязєвському будинку культури відбулась святкова  програма присвячена Дню Незалежності та Дню Прапора  України.
Гарний  концерт, в якому приймали участь ведучі ПоліщукАліна та Бойко Дмитро, солісти Карпенко Яна,  Кісільова Єлизавета, Антохі Наталія, Березна Вікторія, Кондратюк Вікторія, Баймастрюк Євген не  залишив байдужими жителів села. Лунали чудові  пісні  та вірші  про  нашу  Україну.  Для молодших дітей були запрошені атракциони,  а для любителів  співу  —  проведено караоке.
Чудові  роботи були  представлені  на   виставці  народних умільців   с.Тімірязєвка.

Дякуємо організаторам   та  учасникам   за  святкову  програму.

Зацвітає калина, зеленіє ліщина, степом котиться диво-луна, це моя Україна, це моя Батьківщина, що, як тато і мама, одна!

Зацвітає калина,   зеленіє ліщина,
Степом котиться диво-луна,  це моя Україна,
Це моя Батьківщина,    що, як тато і мама, одна.

    Головному  святу  нашої  країни – Дню незалежності  України,  присвячений  концерт,  який  відбувся  23 серпня  у  Дмитрівці в сільському  будинку  культури.

     Щирі  привітання  від  ведучих,  новий  репертуар  «Дмитрівчанки»,  гарні  пісні,  гуморески  та  запальні  танці  від  молодих  талантів  Дмитрівки  прийшлися  до  душі  усім  присутнім.

 Велика  подяка  організаторам  заходу  директору  Дмитрівського  СБК  Волошиній  О.О.  та  художньому  керівнику  Зелінському  А.Л.,  артистам   Лагоді  Ірині,  Якубовській Ользі, Нетребчук  Кірі, Літвіненко Вікі, Гаврилюк Крістіні,  Зайвій  Альоні,  Журбі  Яні, колективу  «Дмитрівчанка».

Бажаємо міцного здоров’я, особистого щастя, добра і благополуччя в родині. Нехай день прийдешній принесе вам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому — Україна!

                                                                                   Мирослава Зайва.


http://prybuzhanivska.gromada.org.ua/more_news2/21-29-24-27-08-2017/

http://prybuzhanivska.gromada.org.ua/more_news2/21-45-09-27-08-2017/

http://prybuzhanivska.gromada.org.ua/more_news2/21-56-58-27-08-2017/

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*