Не пропусти

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО ПРОФЕСЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО ПРОФЕСЙНОГО АГРАРНОГО ЛІЦЕЮ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА

На теренах Вознесенщини вже майже 83 роки працює Вознесенський професійний аграрний ліцей, який випускає спеціалістів 13 різних робітничих професій: швачка, кухар,кондитер, тракторист-машиніст, лісний, електромонтер та інші. Чимало молодих людей саме у стінах цього навчального закладу здобули свої перші професійні знання та вміння, отримавши путівку у доросле життя.

20 квітня, в рамках проведення профорієнтаційної акції «Миколаївщина професійна» представники Вознесенського МРЦЗ, на чолі з директором Іриною Володимирівною Ларченко, долучились до проведення відкритого заходу «Презентація навчального закладу -Вознесенського ПАЛ», що відбувся у міському Будинку культури. На зустріч також завітали учні 9-х класів шкіл міста Вознесенська, а це понад 175 майбутніх випускників.

Гостей та запрошених зустрічали директор ліцею Михайло Михайлович Цимбалюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Вікторівна Бабаєва та представники Вознесенського МРЦЗ. Інна Миколаївна Гаврилова проінформувала школярів щодо послуг Служби зайнятості, які мають велику користь для учнівської молоді. Це і можливість навчання в Центрах професійно-технічної освіти ДСЗ, профорієнтаційне тестування в тому числі на сайті «МОЯ КАР’ЄРА», Prof-тест, платформа Prometheus з безкоштовними онлайн-курсами та інша корисна інформація. Також присутнім була надана буклетна продукція Державної служби зайнятості щодо всіх перелічених послуг та інформація про потребу кадрів на підприємствах міста та району.

Гості зустрічі були приємно вражені творчій атмосфері, в яку вони поринули завдяки майстер-класу кулінарного мистецтва від кращих студентів ліцею. Їхній увазі були презентовані майстерні вироби студентів, а також надана можливість самостійно спробувати себе в ролі кондитера, а саме працювати з кондитерським приладдям, прикрашаючи тістечка.


Наступним етапом заходу був концерт, який розпочав Михайло Михайлович, зазначивши що головне в наш час – мати ремесло, яке буде до душі і завжди принесе прибуток. Слово також мали представники Вознесенського МРЦЗ, заступник міського голови Сербенюк Наталія Миколаївна, яка висловила сподівання, що молодь відповідально поставиться до вибору професії та оцінить переваги презентованого навчального закладу. Перед присутніми також виступили ті роботодавців, що складають потенційно можливу нішу на ринку праці в напрямку подальшого працевлаштування випускників ліцею: інженер ПП «Вікторія-8» Оксана Анатоліївна Петраш, керівник ТК «Грегорі Арбер» Олександр Миколайович Плахотний, представники ТОВ «Німфея», «Промінь», Вознесенської взуттєвої фабрики. Роботодавці подякували чудовим майстрам за якісну роботу в пошитті колекції одягу, в який були вбрані всі учасники студентської молоді що брали участь у концерті, а також запросили майбутніх випускників до співпраці в своїх колективах. «Професіонали своєї справи, якими може пишатись Вознесенський ПАЛ, завжди цінувались і цінуватимуться далі на підприємствах не лише нашого міста, тому наші колективи завжди чекатимуть на вас, — наголосили вони.

Тож, чим раніше до людини, яка стоїть на порозі професійного вибору, приходить усвідомлення того, що вона хоче знайти і як саме шукати, тим успішнішим буде подальший крок вибору професії. Сподіваємось, що отримана на організованій зустрічі інформація надасть молоді достатнє підґрунтя для вирішення питань визначення професії та навчального закладу. А служба зайнятості, відділи освіти та загальноосвітні школи будуть завжди порадниками та консультантами у цій нелегкій роботі.

http://voz.gov.ua/material/5727

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*