Презентація професії швачка

Вибір професії – справа важлива не тільки для школярів та майбутніх випускників. Часом трапляється, що життєві обставини не дають змогу здобути професію або спеціальність після школи і про отримання професійних навичок людина задумується вже згодом.

В рамках «Тижнів професійних майстер-класів», які в Миколаївській області проходять з 04 по 15 грудня, 6 числа Вознесенським міськрайонним центром зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію до ПП «Вікторія 8». Захід мав на меті, шляхом проведення майстер-класу, презентувати клієнтам нашого центру, безробітним громадянам професію «швачка». Доцільність проведення цього заходу обумовлена ще й тим, що ПП «Вікторія 8» одне з небагатьох, яке пропонує навчання безпосередньо на робочому місці.  Наше місто багате підприємствами легкої промисловості, які задовольняють не лише потреби мешканців Вознесенщини та південного регіону, а й гідно конкурують на внутрішніх ринках країни та за її межами. Саме тому професія «швачки» постійно користується попитом на ринку праці нашого регіону.

Гості були запрошені до кожного цеху виробництва, де майстри розповідали про свою специфіку роботи, ті процеси, які відбуваються на конкретному робочому місці. Відвідувачі із захопленням розглядали результати праці майстрів швацької справи – пошиті вироби дійсно є кращими зразками жіночого одягу. Більш того, кожен присутній мав змогу побачити весь процес виготовлення продукції: від крою тканини на деталі, аж до упаковки продукції та підготовки для відправки замовнику.

Поступово оновлюється обладнання на підприємстві. Керівництво прагне полегшити роботу працівникам і оснащує їх сучасними механізмами, виготовленими в Німеччині та Японії, які дозволяють виконувати роботу вдвічі швидше.

Присутні завітали також до експериментального цеху, де здійснюється розробка сучасних моделей одягу. Підприємство здійснює пошиття не тільки під власною торгівельною маркою, а й на замовлення інших брендів. В чому безробітні громадяни мали змогу переконатись. Сучасні елегантні пальто з якісного матеріалу торгівельної марки «Vove» просто вразили екскурсантів.

Хочеться відмітити доброзичливість технолога підприємства Петраш Оксани Анатоліївни, яка гостинно провела всіх запрошених по цехах підприємства, детально розповідаючи про кожен етап виробництва, а також щиро запрошувала всіх охочих спробувати себе в якості робітника цього підприємства. Дуже важливим є можливість навчання професії швачки безпосередньо на виробництві, надання кімнат в гуртожитку, а також доволі висока оплата праці.

Тож, маємо щиру надію, що проведений захід матиме як пізнавальну так і практичну користь для кожного його учасника! Спеціалісти Вознесенського центру зайнятості, в свою чергу, продовжуватимуть працювати в напрямку популяризації робітничих професій як одного із засобів подолання проблем масового безробіття та попередження відсутності кваліфікованих працівників на ринку праці.

24993514_1976044935947269_4746579641851917899_n24852448_1976045002613929_3129443908085195535_n

http://voz.gov.ua/material/6680

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*