Права людини починаються з прав дитини

З 1950 року 10 грудня відзначається День прав людини. Указом Президента України від 08.12.2008 року започатковано Всеукраїнський тиждень права щороку в тиждень, що включає і вищезгадане свято.

У межах Тижня права, з метою поглиблення правових знань та попередження правопорушень серед неповнолітніх, працівники бібліотеки №1 Комунального закладу «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» підготували правовий диспут під назвою «Права людини починаються з прав дитини». На захід 7 грудня були запрошені учні  9 класу ЗОШ № 2, разом з вчителем історії та правознавства  Михайловою Л. В.

Диспут дав змогу учням зануритись у світ правознавчих законів. Вони ознайомились з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини», із своїми правами та обов’язками, правами, які мають всі  громадяни України. Також діти дізналися як  захищати себе при порушенні їхніх прав, про  історію розвитку прав людини у світі.

Якість засвоєних протягом заходу знань яскраво продемонструвала «Літературна правова вікторина». Також  школярі активно приймали участь у правовій  грі  «Чи знаєш ти свої права та обов’язки?» та бліц — турнірі: «Ти і закон». Дуже жваво діти обговорювали запропоновані бібліотекарами нестандартні життєві ситуації.  Неабияку цікавість викликала відеопрезентація. Наприкінці заходу бібліотекарі  наголосили на тому, що діти повинні знати не лише свої права, а й свої обов’язки і  виконувати їх, щоб вирости гідними громадянами і неодмінно стати гордістю України.

 

 Бібліотека №1

«КЗ Бібліотечна мережа

м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/6684

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*