Працівників культури та аматорів народного мистецтва привітали з професійним святом

9 листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день  працівників культури та аматорів народного мистецтва.  Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв.

У Центральній районній бібліотеці ім. Т.Г. Шевченка 7 листопада відбулася нарада – семінар з працівниками культури району, на яку з нагоди святкування Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, завітали голова райдержадміністрації Наталія Баланюк та голова районної ради Іван Бурдін. Ними висловлено вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям, які прославляють нашу Вознесенщину. До слів подяки по поздоровлень приєдналася начальник відділу культури, молоді та спорту  райдержадміністрації Валентина Аркуша.

За сумлінну працю, збереження культурного спадку, вшанування своїх видатних земляків, активну культурно – просвітницьку діяльність та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва почесною грамотою райдержадміністрації нагороджено колектив працівників культури клубних закладів установ Олександрівської селищної ради, Бузької, Прибужанівської сільської ради та колектив працівників культури Дорошівського сільського Будинку культури. Також Почесною грамотою райдержадміністрації нагороджено колектив Вознесенського районного організаційно – методичного центру народної творчості та культурно – освітньої роботи за організацію участі аматорських колективів в обласних різножанрових культурно – мистецьких заходах, сприяння системного підвищення професійного рівня працівників закладів культури клубного типу.

dscn0367-1image

img_4950img_4956

img_4944

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=41387

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*