Не пропусти

Працівники міської ради взяли участь у внутрішніх навчаннях з діловодства

2 лютого під головуванням керуючого справами Виконавчого комітету ВМР Наталії Сербенюк відбулася нарада щодо узгодження структури оновленого інформаційного інтернет-порталу м. Вознесенська та внутрішніх навчань з діловодства. Участь у нараді взяли начальники управлінь та відділів Вознесенської міської ради.

На початку наради присутні остаточно узгодили структуру інформаційного інтернет-порталу м. Вознесенська. Питання винесене на розгляд сесії, яка відбудеться 16 лютого. У разі позитивного рішення депутатів міської ради портал запрацює в тестовому режимі з 1 березня 2018 року.

Начальником загального відділу ВМР Тетяною Бобриніченко було озвучено ряд питань, котрі стосуються роботи управлінців в системі електронного документооббігу. Міська рада працює у системі 1С з 2012 року, що до цього часу давало суттєве спрощення у роботі з документами. Але наразі ця система є застарілою, адже кожного дня з’являються нові більш сучасні електронні сервіси та програми. Тому було зауважено, що усі працівники міської ради мають бути готові до роботи в системі електронного документооббігу.

А поки управлінці працюють у системі 1С, Тетяна Михайлівна зазначила присутнім оновлені правила користування системою, строки подання на погодження документів до профільних заступників, юридичного та загального відділів. Також було приділено достатню увагу правильності затвердження додатків до офіційних документів, написання супровідного листа, реєстру розсилки та реєстрації вихідної документації.

Начальником відділу кадрового забезпечення, який нещодавно з’явився у структурі Виконавчого комітету ВМР, Наталією Охрімчук проінформовано працівників про подання відповідних документів про призначення чергового рангу, заяв про призначення на роботу, звільнення та виходу у відпустку.

Присутні ставили запитання щодо лікарняних, штатного розпису, чергування у святкові та вихідні дні.

Додатково управлінцям нагадали про те, що вони мають перевірити дію своїх електронних підписів аби до 30 березня подати електронну декларацію до НАЗК.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/6955

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*