Не пропусти

Пожежа в Яструбинове

          3 серпня, о 13:59 на пункт зв’язку 12 ДПРЧ надійшло повідомлення про пожежу в с. Яструбинове. Прибувши на місце, було встановлено, що горить сухий трав’яний покрив та сіно з соломою 2017 року врожаю, на відкритій території.
Спільними оперативними діями рятувальників 12 ДПРЧ, МПО Олександрівка та ДП ДГ «Зорі над Бугом», пожежу було швидко локалізовано та ліквідовано.
Для гасіння пожежі було задіяно 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу 12 ДПРЧ та МПО Олександрівка. ДП ДГ «Зорі над Бугом» надали автоцистерну на базі ГАЗ-52 пристосовану до пожежегасіння та 5 чоловік особового складу, що значно допомогло в гасінні пожежі. Завдяки професіоналізму вогнеборців було врятовано 3 житлових будинки, що знаходились неподалік.

       Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем не встановленою особою. Закликаємо громадян більш свідомо та відповідально поводитися с джерелами відкритого вогню.

        Дякуємо ДП ДГ «Зорі над Бугом», за оперативне реагування та готовність господарства до виникнення надзвичайних ситуацій.

screenshot_5

 

  Т.в.о. начальника Вознесенського МРВ

   ГУ ДСНС України у Миколаївській області

   Володимир Гуцалов

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*