Не пропусти

Позачергова тридцять перша сесія Вознесенської міської ради призначена на 31.05.2017 о 9-00 год., основні питання реструктуризація та списання боргів перед громадою ТОВ «БОС»

Позачергова тридцять перша сесія Вознесенської міської ради призначена на 31.05.2017 о 9-00 год., основні питання реструктуризація та списання боргів перед громадою ТОВ «БОС».

№60-р від 22-05-2017р. Про скликання позачергової тридцять першої сесії Вознесенської міської ради сьомого скликання

bez-nazvaniya

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 22 травня 2017 року № 60 -р

м. Вознесенськ

Про скликання позачергової тридцять

першої сесії Вознесенської міської

ради сьомого скликання

Відповідно до частини першої, шостої статті 28 Регламенту Вознесенської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 30 листопада 2015 року № 1 (в редакції рішення Вознесенської міської ради від 24.03.2017 №2), керуючись пунк-том 8 частини четвертої статті 42, частинами четвертою та дев’ятою статті 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1.Скликати позачергову тридцять першу сесію Вознесенської міської ради сьомого скликання 31 травня 2017 року о 900 в сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

2.До порядку денного включити такі питання:

Про приєднання до Європейської ініціативи «Мери за економічне зростання»;

Про внесення змін до рішення Вознесенської міської ради від 23 грудня 2016 року № 4

«Про бюджет міста Вознесенська на 2017 рік»;

Про реструктуризацію боргу по орендній платі за майно, що належить до комунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська;

Про списання пені за несвоєчасну сплату орендної плати за майно, що належить до ко-мунальної власності Територіальної громади міста Вознесенська.

3. Попередній розгляд питань провести на спільному засіданні постійних комісій міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій; з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та енергозбе-реження – 29 травня 2017 року об 11.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської мі-ської ради.

4.Відділу забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого само-врядування апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради оприлюднити це розпо-рядження у газеті «Новини Вознесенська: день за днем», загальному відділу апарату Виконав-чого комітету Вознесенської міської ради — розмістити на інформаційному інтернет-порталі мі-ста Вознесенська.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря Вознесенської міської ради Торжинську Л.М.

Міський голова В.Д.Луков

http://voz.gov.ua/doc/3430

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*