Повідомлення про призначення житлової субсидії на електронну адресу!

subsidiya

     Після призначення субсидії заявнику видається повідомлення про призначення житлової субсидії,  з листопада 2017 року до Управління звернулось 22 громадяни щодо отримання повідомлення на електронну адресу, замість того щоб стояти у чергах на отримання повідомлення, робота проходить успішно. Громадяни,  у разі призначення субсидії отримують повідомлення на  електронну адресу зазначену у заяві.

Для отримання повідомлення електронною поштою потрібно  надати  письмову заяву на електронну адресу Управління   соціального захисту населення Вознесенської міської ради: utszn_vozng@ukr.net

Зміни до  Порядку призначення і виплати

державної допомоги при народженні дитини

Кабінетом Міністрів України  упорядковано порядок  призначення і виплати державної допомоги при народженні дитини у разі звернення до Управління соціального захисту населення   в електронній формі.

Загальний розмір даних виплат становить 41280 гривень. Проте, ця соціальна допомога виплачується не разово, а у два етапи. Перша виплата це одноразова допомога, яка складає 10320 гривень. Друга виплата, це кошти, що залишились і сума складає 30960 гривень. Ця сума виплачуються рівними частинами по 860 гривень протягом 3 років.

Відтак електронна послуга, яку 30 березня 2017 року разом запровадили Міністерство соціальної політики, Міністерство юстиції та Державне агентство з питань електронного урядування, поступово набуває популярності серед новоспечених батьків. У чому суть нововведення — раніше подати документи на отримання допомоги можна було лише у паперовій формі під час особистого візиту до відділів соціального захисту. Завдяки онлайн-сервісу запроваджено принципово новий рівень якості обслуговування. Всі необхідні документи можна подати у будь-який зручний час – 24 години на добу, сім днів на тиждень через Інтернет. Електронна послуга доступна на порталі Мінсоцполітики e-services.msp.gov.ua. Далі відкривається електронна форма, яку слід заповнити. Власне, слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. Також обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати, відкрити особовий рахунок у банку.    Завдяки автоматичній перевірці і підказкам, заповнення електронної форми відбувається легко і просто із мінімальним ризиком припущення помилок.

У разі подання заяви в електронній формі з використанням електронного цифрового  підпису про призначення допомоги при народженні дитини така допомога призначається не пізніше ніж наступного дня після отримання заяви  органами соціального захисту населення, та сума  одноразової частини допомоги при народженні дитини (10320,00грн.)  на наступний день після призначення допомоги повинна поступити на  особовий рахунок отримувача допомоги.

Станом на 28 листопада  1 громадянка м.Вознесенська звернулась за отримання  одноразової допомоги за вищезазначеною  електронною адресою, та відповідно законодавства отримала кошти.

 

Управління  соціального захисту

 населення Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/6717

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*