Не пропусти

Повідомлення про Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 19,4768 га, Бузької ОТГ

images

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку в порядку ч.ч. 4, 5 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»

1.Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 19,4768 га, розташованої в межах території Бузької сільської  ради Вознесенського району Миколаївської області (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств, що пов’язані з  користуванням надрами.

Відповідно до змісту, документ державного планування містить: Пояснювальну записку (передмова, загальні відомості, оцінка сучасного стану території, архітектурно-планувальне та об’ємна просторове рішення, охорона природного навколишнього середовища (СЕО), розділ «Охорона природного навколишнього середовища (є одночасно звітом про стратегічну екологічну оцінку); інженерно-технічні заходи, містобудівні умови і обмеження. додатки, графічні матеріали).

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Вознесенська районна державна адміністрація Миколаївської області.

3.Передбачувана процедура громадського обговорення.

а) Строк громадського обговорення становить 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Вознесенської районної державної адміністрації.

б) Способами участі громадськості є надання письмових зауважень і пропозицій.

в) Громадські слухання по проекту містобудівної документації відбулися 27 листопада2018 р. в адміністративній будівлі Бузький будинок культури за адресою: Миколаївська обл., Вознесенський район, с. Бузьке. Протокол громадських слухань зберігається в Бузькій сільській раді Вознесенського району Миколаївської області для ознайомлення громадськості.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: ВознесенськаРДА(56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1).

ґ) пропозиції та зауваження у строки, визначені для проведення процедури громадського обговорення, для врахування їх, направляються на адресу Вознесенської РДА (56500, Миколаївська область, м. Вознесенськ, пл. Центральна, 1), контактна особа: перший заступник голови Вознесенської районної   державної адміністрації Панова Тетяна Миколаївна. Контактний телефон: (05134)-3-20-66; email: voznesensk.mk.gov.ua 

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних ресурсів https://menr.gov.ua/, Міністерства здоров’я України http://moz.gov.ua/, Управління екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністраціїhttp://ecolog.mk.gov.ua/, Управління охорони здоров’я МиколаївськоїОДА  http://www.mk.gov.ua/ua/oda/pidrozidyly/oblzdrav/.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування– не вимагається.
  2. Проект документа державного планування, що включає в себе розділ «Охорона навколишнього природнього середовища» (що є одночасно звітом про стратегічну екологічну оцінку), скоректований із врахуванням зауважень і пропозицій, отриманих у процесі громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та наданих Управлінням охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації, Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської облдержадміністрації.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан. Обязательные для заполнения поля помечены *

*